Triumf ciemności

Autor: Éric Giacometti, Jacques Ravenne

Wydawnictwo: Sonia Draga

Oszczędzasz: 33%

Pierwszy tom sagi obnażającej skrywane tajemnice II wojny światowej!

 

Powieść dla fanów Indiany Jonesa, „Kodu Leonarda da Vinci” i powieści szpiegowskich w klimacie Johna Le Carré!

 

Rok 1938. Europa stoi nad przepaścią, nad światem wisi widmo wojny. Ahnenerbe, tajemnicza instytucja nazistowska utworzona przez samego Himmlera, przemierza kontynenty, poszukując mitycznych artefaktów wszelakich kultur i religii. Jej członkowie, wiedzeni obsesyjnym pragnieniem zapewnienia Trzeciej Rzeszy wiecznego panowania, usiłują zdobyć skarby słynące z mrocznych mocy, które mogłyby ugruntować pozycję Führera.

 

Himmler wysyła esesmanów do tybetańskiego sanktuarium w zapomnianej himalajskiej dolinie, sam zaś wyrusza do Hiszpanii, by szukać w jednym z katalońskich klasztorów tajemniczej tablicy. Wierzy, że jego ludzie zdobędą klucz do wielkiej potęgi, ale o jaką moc tak zaciekle zabiegają?

 

Wkrótce Zachód z Winstonem Churchillem na czele odkryje, że wojna z Niemcami będzie nie tylko militarną potyczką, lecz także spirytualnym starciem światła z mrokiem. Do tej walki mogą nie wystarczyć doskonale uzbrojone oddziały wojsk…

 

„Triumf ciemności” to pierwszy tom sagi, na kartach której spotykają się najważniejsze postaci drugiej wojny światowej i fikcyjni bohaterowie, których losy potoczyły się w niezwykły sposób: Tristan, przemytnik dzieł sztuki, Erika, niemiecka archeolog, Malorley, brytyjski agent opętany żądzą zemsty i Laure, dziedziczka Katarów.

 

Szukacie thrillera, który naprawdę wyważa drzwi powszedniości? Ta fascynująca książka wiedzie czytelnika od Niemiec przez Francję aż do Hiszpanii, od czytania map nieba po poszukiwania wykutych w skale podziemnych inskrypcji”. „Aujourd’hui en France”

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 22,45

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
22,45 zł litres.pl
mobi epub
od 24,12 zł
(dla stałych klientów)
26,80 zł ebookpoint.pl
mobi epub
28,48 zł ibuk.pl
mobi epub
32,49 zł vagabook.pl
mobi epub
33,50 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
33,50 zł legimi.com
mobi epub
  20,10 zł
w programie Nexto Premium
33,50 zł nexto.pl
mobi epub
33,50 zł publio.pl
mobi epub
33,51 zł virtualo.pl
mobi
30,20 zł zinamon.pl
epub
30,20 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Triumf ciemności"