Jednookie walety

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Stron: 550

Opłacalność: 4.45 zł/100 stron

Oszczędzasz: 32%

Na Ellis Island przebudziło się coś tak niebezpiecznego, że wygasiło nawet rozżarzone do białości napięcia między dzikimi kartami a ludźmi…

Wydarzenia na konwencji Partii Demokratycznej w Atlancie zniszczyły życie i kariery wielu postaci. Minęły czasy Wieży Asów oraz mody na dzikie karty, czasy współpracy między asami, dżokerami i natolami. Ich miejsce zajęły napięcia, nieufność i narastający mrok. Okrutny gang posługujący się nazwą „skoczkowie” opanował moc przenoszenia swych umysłów do ciał innych ludzi. Skoczkowie wykorzystują tę moc do aktów terroru i przemocy, po czym porzucają swe ofiary, by poniosły konsekwencje swych czynów. Ich bezlitosne plany zdobycia kontroli nad społecznością dzikich kart rozpalą na nowo konflikt między asami, dżokerami i zwyczajnymi ludźmi do nieznanych dotąd rozmiarów.

Dzikie karty to być może najoryginalniejsza i najbardziej prowokująca ze wszystkich serii, których akcja jest ulokowana we wspólnym uniwersum”.

Peter S. Beagle, autor Ostatniego jednorożca

*****

NA PODSTAWIE DZIKICH KART UNIVERSAL CABLE PRODUCTIONS, WYTWÓRNIA, KTÓRA WYPRODUKOWAŁA SERIALE TAKIE JAK W GARNITURACH I MR. ROBOT, PRZYGOTOWUJE OBECNIE SERIAL TELEWIZYJNY.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 24,48

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24,48 zł woblink.pl
mobi epub
  16,20 zł
w programie Nexto Premium
25,65 zł nexto.pl
mobi epub
26,90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 24,95 zł
(dla stałych klientów)
27,72 zł ebookpoint.pl
mobi epub
32,40 zł swiatebookow.pl
mobi epub
34,21 zł publio.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
36,00 zł legimi.com

E-booki podobne do "Jednookie walety"