ISBN:9788381167390

Do gwiazd

Autor: Brandon Sanderson

Seria wydawnicza: Skyward, część 1.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 30.00 zł.

Świat Spensy jest atakowany od setek lat. Obcy zwani Krellami przypuszczają jeden powietrzny atak za drugim, prowadząc niekończącą się kampanię, której celem jest zagłada ludzkości. Jedyną obroną przed nimi są eskadry myśliwców, walczące z wrogiem w przestworzach. Piloci są bohaterami niedobitków ludzkiej rasy.
Spensa zawsze marzyła, że zostanie jedną z nich, że będzie latać i dowiedzie swojej odwagi. Jednak ciąży na niej niesława jej ojca – zestrzelonego przed wieloma laty pilota, który nieoczekiwanie zdezerterował, praktycznie przekreślając szanse Spensy na przyjęcie do szkoły pilotów.
Ludzie nigdy nie pozwolą Spensie zapomnieć o tym, co zrobił jej ojciec, lecz ona mimo to postanowiła latać. A Krelle właśnie to umożliwili. Podwoili liczebność swojej powietrznej armady, jeszcze bardziej zagrażając światu Spensy. Rozpaczliwa walka ludzkości o przetrwanie pozwoli spełnić jej marzenie życia...

„W tym pełnym dynamicznej akcji pierwszym tomie nowej trylogii Sanderson przedstawia sympatyczną młodą bohaterkę oraz szereg niezapomnianych postaci – włącznie z zabawnym robotem mającym obsesję na punkcie grzybów – na tle dramatycznej walki o przetrwanie ludzkiej rasy” – „PUBLISHERS WEEKLY”

„Brandon Sanderson jak zawsze tworzy unikalny i interesujący świat, który poznajemy wraz z dojrzewającą główną bohaterką... Świetna zabawa i pełna emocji podróż dla tych z nas, którzy w głębi serca pozostali dziećmi” – BEST FANTASY BOOKS

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 32.38 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 29.14 zł
(dla stałych klientów)
32.38 zł ebookpoint.pl
mobi epub
32.94 zł gandalf.com.pl
mobi epub
33.00 zł artrage.pl
mobi epub
33.90 zł virtualo.pl
mobi epub
34.80 zł ibuk.pl
mobi epub
36.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
36.00 zł publio.pl
mobi epub
  24.00 zł
w programie Nexto Premium
37.20 zł nexto.pl
mobi epub
od 9.99 zł
(w abonamencie)
40.00 zł legimi.com
mobi epub
40.00 zł woblink.pl

Brandon Sanderson - inne e-booki

Skyward - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Do gwiazd"