Alabastrowe panny

Autor: Dorota Pasek

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Oszczędzasz: 21%

Na zamieszkaną przez Drainów Aberię razem z wodą z topniejących wiosną śniegów spływają z gór hordy uzbrojonych po zęby Kharów. Wojska obu nacji ścierają się w kilku bitwach, ale pokojowo nastawieni Draini nie mają żadnych szans z urodzonymi wojownikami, którzy splądrowali pół kontynentu.
Do spokojnego, dostatniego Agneis przybywa sztab kharskich wojsk z najważniejszą osobą – dowódcą. Khaben Khar to człowiek surowy i zdecydowanie dążący do celu. Naprzeciwko niego staje Sinka, właścicielka Agneis, Przewodniczka o niepojętych dla Kharów zdolnościach. Sinka pokaże Khabenowi świat, którego istnienia nie podejrzewał, i zada pytanie, na które Khar nie zechce lub nie będzie umiał odpowiedzieć: kim jest i czego szuka?
Miesiąc przejdzie za miesiącem, lato przeminie, jesień odfrunie z liśćmi, a zimowe śniegi będą padać dzień za dniem. Co wydarzy się w Agneis, posiadłości odciętej od świata, kiedy naprzeciwko siebie staną kharscy wojownicy i draińskie Przewodniczki?

O Autorce:
Dorota Pasek – autorka dobrze przyjętych przez czytelników powieści „Czas gniazdowania” i „Dziewczyna od trawnika”. „Alabastrowe panny” to pierwsza część cyklu fantasy pt. „Królowe Kharu”.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 25,21

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 22,69 zł
(dla stałych klientów)
25,21 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25,60 zł litres.pl
mobi epub
28,80 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
32,00 zł ibuk.pl
mobi epub
  19,20 zł
w programie Nexto Premium
32,00 zł nexto.pl
mobi epub
32,00 zł publio.pl
mobi epub
22,00 zł
(z kodem prom.)
32,00 zł woblink.pl
mobi epub
32,00 zł virtualo.pl

Dorota Pasek - inne e-booki

E-booki podobne do "Alabastrowe panny "