ISBN:9788381190053

Nauka Biznesu Krok po Kroku

Autor: Kacper Daria

Wydawnictwo: Psychoskok

Oszczędzasz: 24%

„Nauka Biznesu Krok po Kroku” Kacpra Darii to poradnik, który powstał, aby umożliwić pozbycie się wszelkich kłopotów finansowych.

Masz problemy z pieniędzmi, prowadzeniem lub założeniem firmy, inwestycjami, a może chcesz poszerzyć wiedzę z zakresu biznesu? Właśnie po to powstał poradnik o zarabianiu. Przejrzyście, czytelnie, prosto wytłumaczone zagadnienia i pojęcia, pozwalające zagłębić się w tematy biznesu, nawet jeśli to nasze pierwsze zetknięcie z tym pozornie skomplikowanym światem.

Książka została nastawiona na odbiorcę, stworzona, aby pomagać i uczyć odnajdywania się w sytuacjach, w których niekiedy jesteśmy zmuszani, lub zobowiązani uczestniczyć. Każdy z nas stanowi część takich sytuacji, jesteśmy elementem biznesowej machiny świata.

Własny biznes to marzenie wielu, daje komfort i poczucie swobody, zapewnia satysfakcję i wiele profitów. Ale jak stworzyć biznes, który zagwarantuje duże zyski? Te tajemnice odkrywamy dzięki zapoznaniu się z materiałem stworzonym przez Kacpra Darię. Dzięki temu poradnikowi, takie rzeczy jak podatki, składki, formy prawne, ubezpieczenia, wielkie urzędy i ważne instytucje przestają być straszne, zagmatwane i niezrozumiane. Wszystko staje się jasne i proste, świat biznesu, firm i ogromnych korporacji staje przed nami otworem, wystarczy, że się odważymy i na niego otworzymy.

Jeśli chcesz zmierzyć się ze światem inwestycji i biznesu, stanąć na pewnym starcie z podniesioną głową, wskazujemy kolejne kroki i metodologię działania, z pomocą której będzie ci się żyło łatwiej!

Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 19.04 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
19.04 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 17.14 zł
(dla stałych klientów)
19.04 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
19.94 zł ebuczek.pl
mobi epub pdf
19.94 zł ebuczek.pl
mobi epub pdf
20.44 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
  14.94 zł
w programie Nexto Premium
23.16 zł nexto.pl
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
24.90 zł legimi.com
mobi epub pdf
24.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
24.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
24.90 zł ibuk.pl
mobi epub
24.90 zł empik.pl
mobi epub
24.90 zł woblink.pl
mobi epub
24.90 zł virtualo.pl
mobi
19.90 zł zinamon.pl
epub
19.90 zł zinamon.pl
pdf
19.90 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Nauka Biznesu Krok po Kroku"