S.N.U.F.F

Autor: Wiktor Pielewin

Wydawnictwo: Psychoskok

Oszczędzasz: 53%

Bogactwo i przepych kontrastujący z biedą. Technologiczny postęp naprzeciw ciemnoty. Barbarzyństwo kontra ład. Przyczyny i powiązania istniejące w konfliktach rozgrywających się między odmiennymi krajami oraz ich kulturami.


S.N.U.F.F. to powieść analizująca niezgodę pomiędzy cywilizowanymi mieszkańcami Bizancjum/ Big Biz, a nieokiełznanymi Orkami/Urkami zamieszkującymi w kraju Urkana. Pilot Damilola Karpov przygotowuje bestialskie filmiki bez cenzury określane jako S.N.U.F.F. Mają one zaspokoić potrzeby kultury Biznancjum. Ofiary są potrzebne, by stworzyć obraz obcego.


To prawdziwe oszałamiająca, bestsellerowa, postapokaliptyczna powieść. Zawiera wizjonerskie spojrzenie na zjawisko wojny i mediów.


Wiktor Pielewin jako topowy, rosyjski prozaik młodego pokolenia znów dowiódł wartości swego kunsztu. Dzięki wielowątkowej fabule i trafnym aluzjom odniósł się do tego, co dzieje się w dzisiejszym świecie. Dowiódł, że zasłużył na status wizjonera i jednego z najbardziej znaczących twórców światowej kultury.


Powieść S.N.U.F.F., pierwszy raz ukazała się na rynku wydawniczym w roku 2011. Od tamtej pory wciąż zachwyca czytelników i krytyków na całym świecie. Fantastka staje się wymownym obrazem rzeczywistości. W ten sposób powstaje frapująca antyutopia na temat kultury przyszłości, która jest odniesieniem wobec aktualnych konfliktów. Tę książkę po prostu trzeba przeczytać.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 18,91

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
29,93 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
31,92 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
35,91 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  23,94 zł
w programie Nexto Premium
37,90 zł nexto.pl
mobi epub pdf
od 35,91 zł
(dla stałych klientów)
39,90 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
39,90 zł legimi.com
mobi epub pdf
39,90 zł publio.pl
mobi epub
18,91 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24,00 zł virtualo.pl
mobi epub
33,12 zł woblink.pl
mobi
31,90 zł zinamon.pl
epub
31,90 zł zinamon.pl
pdf
31,90 zł zinamon.pl

Wiktor Pielewin - inne e-booki

E-booki podobne do "S.N.U.F.F"