Drugie życie rzeczy

Autor: Grażyna Krynicka

Wydawnictwo: Psychoskok

Oszczędzasz: 31%


Powieść rozpoczyna się od trzęsienia ziemi w życiu trzydziestotrzyletniej bohaterki, po czym – zgodnie z receptą Alfreda Hitchcocka – napięcie stopniowo narasta.

Życie ma zawsze ostatnie słowo. I nie należy do nas, to my należymy do niego. I choćbyśmy je sobie najstaranniej układali i tak zrobi jak zechce. Ta książka jest właśnie o tym. O wydarzeniach, które pojawiają się nieoczekiwanie, o rzeczach, które mówią i o ludziach, którzy stają się lepsi, nawet jak czynią zło.

Powieść zaczyna się jak w dowcipie: żona wraca z delegacji kilka dni wcześniej i nie uprzedza o tym męża. Jednak Marii wcale nie jest do śmiechu, kiedy zastaje swojego męża w małżeńskim łóżku z obcą kobietą. Zszokowana, ucieka do mieszkania, które kupiła sobie jeszcze przed ślubem. Zdradzona kobieta robi przegląd całego dotychczasowego życia. Podsumowuje zyski i straty małżeństwa dochodząc do wniosku, że na pewno nie chce wrócić do człowieka, który ją tak boleśnie zranił. Jakby tego wszystkiego było mało, w kawiarni, do której Maria wstępuje na kawę, dochodzi do strzelaniny. Po badaniach w szpitalu okazuje się wprawdzie, że nic jej nie jest, za to lekarz odkrywa, że kobieta jest w ciąży.

A kiedy Maria dochodzi już do siebie, podczas kolejnego wyjazdu służbowego poznaje przystojnego Duńczyka, który wyraźnie okazuje, że mu się podoba...

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 13,20

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
13,20 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 11,88 zł
(dla stałych klientów)
13,20 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
13,30 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
14,83 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
16,91 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  11,40 zł
w programie Nexto Premium
19,00 zł nexto.pl
mobi epub pdf
19,01 zł publio.pl
mobi epub
14,25 zł litres.pl
mobi epub
15,52 zł gandalf.com.pl
mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
19,00 zł woblink.pl
mobi epub
19,01 zł virtualo.pl
mobi
15,20 zł zinamon.pl
epub
15,20 zł zinamon.pl
pdf
15,20 zł zinamon.pl

Grażyna Krynicka - inne e-booki

E-booki podobne do "Drugie życie rzeczy"