ISBN:9788381197861

Jak złożyć statyczną oraz interaktywną książkę. Skład tekstu ciągłego w języku polskim (InDesign, Adobe Animate). Wydanie II

Autor: Krzysztof Wołk

Wydawnictwo: Psychoskok

Niniejsza książka jest poświęcona podstawowym zasadom składu tekstu ciągłego w programie InDesign. Nauczymy się jak poprawnie składać książkę w języku polskim. Czytelnik dowie się także jak tworzyć interaktywne cyfrowe publikacje i tworzyć interaktywne komponenty w programie takim jak Adobe Animate. Czytelnik nauczy się przy tym przygotowywać książki do publikacji cyfrowej, jak i do druku klasycznego. Minimalne wymagania, jakie są potrzebne, aby poradzić sobie z tą publikacją, to podstawowa znajomość poruszania się w programach firmy Adobe. Jeżeli państwo nie pracowali w żadnym z programów Adobe, to nie będzie łatwo poradzić sobie z tym zadaniem. Staram się zawsze w najprostszy sposób pokazywać, co jak należy zrobić. Nie zmienia to faktu, że niezbędne są pewne podstawy. W razie potrzeby zachęcam do zapoznania się z inna moja książka o Grafice 2D – bez wątpienia będzie to dobry wstęp do świata aplikacji Adobe, jak również niezbędna cegiełka do tworzenia ilustracji do książki, jak i komponentów interaktywnych. Poza znajomością podstawową programów Adobe wymagana jest również podstawowa wiedza z zakresu zasad interpunkcji i gramatyki języka polskiego. Jest to wiedza z zakresu szkoły podstawowej. W dzisiejszych czasach w erze Internetu bardzo często bagatelizuje się poprawne użycie odpowiednich znaków typograficznych w języku polskim. Te zasady obowiązują w składzie ciągłym i są niezbędne, aby poprawnie (profesjonalnie) zajmować się dziedziną składu tekstu. Wszystkie te zasady mają na celu ułatwić czytelnikowi przygodę, jaką jest czytanie książki. Po wielu latach niekonsekwencji w ich stosowaniu wraca się do nich. Najlepsze studia projektowe w Polsce wracają do starych zasad składu tekstu w języku polskim. Jeżeli planują Państwo robić to trybie pracy „jakoś to będzie”, to lepiej, żebyście nie zajmowali się tym zagadnieniem w przyszłości.
Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 17.43 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
17.43 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
18.49 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
19.92 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
21.00 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
22.16 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
23.65 zł publio.pl
mobi epub pdf
24.90 zł helion.pl
mobi epub pdf
od 22.41 zł
(dla stałych klientów)
24.90 zł ebookpoint.pl
mobi epub
19.67 zł litres.pl
mobi epub
24.90 zł woblink.pl
mobi
19.90 zł zinamon.pl
epub
19.90 zł zinamon.pl
pdf
19.90 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Jak złożyć statyczną oraz interaktywną książkę. Skład tekstu ciągłego w języku polskim (InDesign, Adobe Animate). Wydanie II"