ISBN:9788381237376

Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski

Autor: Andrzej Zieliński

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Oszczędzasz: 30%

Czy wiesz, jak kochliwy był Tadeusz Kościuszko i jak nieszczęśliwie lokował swoje uczucia? Do czego posuwała się żona i muza Jana Matejki, by zmusić go do ulegania jej zdumiewającym zachciankom? Dlaczego w krakowskim klasztorze karmelitanek więziono nieszczęsną Barbarę Ubryk – rzecz, która mogłaby uchodzić za zwyczajną może w średniowieczu, lecz przecież nie w drugiej połowie XIX wieku! Upiorne problemy małżeńskie Henryka Sienkiewicza, głośny, paryski skandal z Marią Skłodowską-Curie w roli głównej i dziwna, a przecież urocza miłość Stanisława Wyspiańskiego do kobiety, którą jego przyjaciele nazywali straszną babą – wszystko to można znaleźć w najnowszej książce Andrzeja Zielińskiego.
Wielkie skandale, namiętne uczucia, zdrady, sukcesy i porażki, które towarzyszą nam od zawsze, bywają szczególnie interesujące w przypadku ludzi znanych i podziwianych. I takimi właśnie osobami zajął się autor w swojej najnowszej książce.

O Autorze:
ANDRZEJ ZIELIŃSKI – dziennikarz i historyk, autor licznych książek poświęconych zagadkowym i kontrowersyjnym epizodom historii Polski, w tym bestsellerów: „Skandaliści w koronach”, Sarmaci, katolicy, zwycięzcy” oraz „Żony, kochanki, damy, intrygantki”.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 21.28 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21.28 zł inverso.pl
mobi epub
od 21.93 zł
(dla stałych klientów)
24.37 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.03 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
27.97 zł ibuk.pl
mobi epub
28.27 zł publio.pl
mobi epub
  18.24 zł
w programie Nexto Premium
28.27 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
30.40 zł legimi.com
mobi epub
30.40 zł woblink.pl
mobi epub
30.40 zł litres.pl
mobi epub
30.40 zł swiatebookow.pl

Andrzej Zieliński - inne e-booki

E-booki podobne do "Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski"