ISBN:9788381237598

Ostatnia sprawa Fredriki Bergman

Autor: Kristina Ohlsson

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 496

Opłacalność: 4.4 zł/100 stron

Oszczędzasz: 35%

Na przedmieściach Sztokholmu policja znajduje zwłoki mężczyzny, który zginął od postrzału w pierś. W momencie śmierci siedział w fotelu przed kominkiem; na palcu miał ślubną obrączkę swojej córki…

W innej dzielnicy miasta przedsiębiorca pogrzebowy szuka brata, który zniknął w tajemniczych okolicznościach. Nikt inny nie wydaje się przejmować losem zaginionego. Czyżby on też był już martwy?

Pewna kobieta walczy o zachowanie resztek kontroli nad swoim mężem, który staje się coraz bardziej niebezpieczny… Czas mija, a jej coraz trudniej ochronić przed nim siebie i dzieci. Nie może jednak odejść.

Według Fredriki Bergman i Alexa Rechta wszystkie te sprawy są ze sobą powiązane. Wciąż natrafiają na ślady, które prowadzą ich do przeszłości. Na jaw wychodzą dawne grzechy. Alex otrzymuje anonimowe listy, których nadawca chce „wszystko naprawić”. Kim jest autor i dlaczego za każdym razem jest o krok przed policją?

"Ostatnia sprawa Fredriki Bergman" − szósta książka Kristiny Ohlsson z Fredriką Bergman i Alexem Rechtem jako głównymi bohaterami − to pełna wartkiej akcji i utrzymana w mrocznej atmosferze powieść kryminalna, w której wszystko, co kiedyś zostało ukryte, po latach wychodzi na jaw.

Kristina Ohlsson − urodziła się i dorastała w Kristianstad. Debiutowała w 2009 roku i od tej pory napisała szesnaście książek reprezentujących różne gatunki literackie. Przez kilkanaście lat zyskały one uznanie nie tylko w Szwecji, ale też w wielu innych krajach.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 21.84 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21.84 zł inverso.pl
mobi epub
od 23.78 zł
(dla stałych klientów)
26.42 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27.33 zł gandalf.com.pl
mobi epub
30.24 zł swiatebookow.pl
mobi epub
30.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
31.25 zł publio.pl
mobi epub
33.60 zł ibuk.pl
mobi epub
33.60 zł woblink.pl
mobi epub
  20.16 zł
w programie Nexto Premium
33.60 zł nexto.pl
mobi epub
33.60 zł litres.pl
mobi
30.20 zł zinamon.pl
epub
30.20 zł zinamon.pl

Kristina Ohlsson - inne e-booki

E-booki podobne do "Ostatnia sprawa Fredriki Bergman"