ISBN:9788381251211

Siedem Sióstr. Siostra Cienia

Autor: Lucinda Riley

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Stron: 576

Opłacalność: 3.93 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

Star D'Apliese nie może dojść do siebie po nagłej śmierci jej adopcyjnego ojca – tajemniczego multimilionera Pa Salta. Dziewczyna jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku, gdzie ma się spotkać z siostrami. Na miejscu okazuje się, że Pa Salt zostawił każdej z nich w spadku zaszyfrowane wskazówki dotyczące ich pochodzenia. Otrzymana wizytówka i figurka kota wiodą najbardziej enigmatyczną z sióstr, zawsze pozostającą w ich cieniu nieśmiałą Star do uroczego londyńskiego antykwariatu. Niespodziewana śmierć Pa Salta i wizyta w księgarni Orlanda mogą stać się początkiem czegoś nowego.

Sto lat wcześniej. Zdecydowana i niezależna Flora MacNichol przyrzeka sobie, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Wiedzie spokojne życie w domu położonym w malowniczej Krainie Jezior w północno-zachodniej Anglii, nieopodal miejsca zamieszkania słynnej pisarki, Beatrix Potter, gdzie Flora czuje się bezpieczna i szczęśliwa. Wkrótce jest zmuszona wyjechać do Londynu, gdzie trafia do domu jednej z najbardziej znanych i szanowanych w społeczeństwie edwardiańskiej Anglii kobiet, Alice Keppel. Flora wbrew swojej woli staje się pionkiem w grze, w której będzie musiała wybierać pomiędzy prawdziwą miłością a lojalnością wobec chlebodawcy. Nieoczekiwane spotkanie z tajemniczym mężczyzną przyniesie odpowiedzi, których Flora od dawna szuka.

Wykorzystując wskazówki pozostawione przez ojca, Star zgłębia fascynującą historię Flory, poznając jednocześnie szczegóły dotyczące jej własnych korzeni.

Badając swoje związki z Florą, odkrywa swoje miejsce w układance pełnej miłości, nienawiści, bólu i nadziei.

Nastrojowa i pełna magii powieść, która zachwyci miłośników prozy w stylu Kate Morton i Kristin Hannah, a także wielbicieli brytyjskiego serialu „Downton Abbey”.

Opinie

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 22.61 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22.61 zł publio.pl
mobi epub
22.90 zł empik.pl
mobi epub
22.90 zł virtualo.pl
mobi epub
24.23 zł woblink.pl
mobi epub
25.84 zł ibuk.pl
mobi epub
od 23.26 zł
(dla stałych klientów)
25.84 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27.24 zł ebuczek.pl
mobi epub
27.46 zł vagabook.pl
mobi epub
27.76 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.75 zł swiatebookow.pl
mobi epub
28.75 zł swiatebookow.pl
mobi epub
28.75 zł litres.pl
mobi epub
29.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  19.38 zł
w programie Nexto Premium
32.30 zł nexto.pl
mobi
29.10 zł zinamon.pl
epub
29.10 zł zinamon.pl

Lucinda Riley - inne e-booki

E-booki podobne do "Siedem Sióstr. Siostra Cienia"