ISBN:9788381255455

Trybunał dusz

Autor: Donato Carisi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Oszczędzasz: 26%

Tajemnicza instytucja kościelna, której początki sięgają XII wieku…

Trybunał sumienia decydujący o zbawieniu i potępieniu. Jego członkowie – penitencjariusze – dziś działają na granicy legalności. Na granicy dobra i zła. Światła i ciemności. Odpowiadają za archiwum, o jakim FBI może tylko marzyć. To biblioteka zła ukryta za murami serca Kościoła – Watykanu… Opiekuje się nią garstka ludzi. Wśród nich jest ktoś specjalny.
Marcus, penitencjariusz obdarzony umiejętnością wychwytywania na miejscu zbrodni anomalii, zajmuje się zniknięciem studentki, łączącym się ze sprawą leżącego w śpiączce mężczyzny podejrzanego o seryjne zabójstwa kobiet.
Sandra Vega, policjantka z Mediolanu, rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie śmierci męża, oficjalnie uznanej za wypadek. Sandra podejrzewa jednak, że został zamordowany, ponieważ próbował zdemaskować nielegalną działalność penitencjariuszy.
Tymczasem w Rzymie, jeden po drugim, giną zbrodniarze, którzy dotychczas byli poza wszelkimi podejrzeniami. Odpowiedź na pytanie, kto za tym stoi, wydaje się oczywista: Ktoś, kto ma dostęp do archiwum penitencjariuszy.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 22.94 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22.94 zł ibuk.pl
mobi epub
24.49 zł litres.pl
mobi epub
od 22.32 zł
(dla stałych klientów)
24.80 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26.41 zł ebuczek.pl
mobi epub
27.59 zł swiatebookow.pl
mobi
27.90 zł zinamon.pl
epub
27.90 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Trybunał dusz"