ISBN:9788381282253

Obowiązki informacyjne a zachowania konsumentów na rynku energii elektrycznej. Studium ekonomii prawa

Autor: Marzena Czarnecka

Wydawnictwo: C.H. Beck

Dynamiczny rozwój rynku w Polsce, w tym dokonujące się zmiany na rynku energii elektrycznej, wzrost konkurencji na tym rynku a jednocześnie kształtowanie się nowoczesnego społeczeństwa konsumpcyjnego, społeczeństwa masowej konsumpcji stwarzają zapotrzebowanie na analizy zachowań konsumentów, ich determinant, w tym w odniesieniu do rynku energii elektrycznej. Praca dr Marzeny Czarneckiej stanowi udaną identyfikację, analizę i syntezę ważnego problemu naukowego, słabo dotąd rozpoznanego w sposób kompleksowy w polskiej literaturze ekonomicznej. Praca ma charakter rozbudowanego, samodzielnie opracowanego studium teoretyczno-opisowego (empirycznego). Problematyka podjęta przez Autorkę odnosi się do wpływu obowiązków informacyjnych na zachowania konsumentów na rynku energii elektrycznej, ich znaczenia w kształtowaniu zachowań konsumentów na badanym rynku”.

Prof. dr hab. Ewa Kieżel

Tworzenie klarownego, spójnego, skutecznego i efektywnego ekonomicznie prawa jest podstawowym obowiązkiem ustawodawcy, szczególnie w zakresie dotyczącym jego słabszych podmiotów, w tym konsumentów na rynku energii elektrycznej. (…) Recenzowaną książkę przeczytałam z dużym zainteresowaniem, jej tekst świadczy o tym, że Autorka jest znawczynią (…) rynku energii elektrycznej, oraz włożyła wiele wysiłku w przeprowadzenie badań empirycznych”.

Prof. dr hab. Bogusława Gnela

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.87 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 158.74 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
158.74 zł gandalf.com.pl
pdf
163.18 zł ibuk.pl
pdf
od 152.24 zł
(dla stałych klientów)
169.15 zł ebookpoint.pl
pdf
  119.40 zł
w programie Nexto Premium
185.07 zł nexto.pl
pdf
189.05 zł swiatebookow.pl
pdf
199.00 zł virtualo.pl

Marzena Czarnecka - inne e-booki

E-booki podobne do "Obowiązki informacyjne a zachowania konsumentów na rynku energii elektrycznej. Studium ekonomii prawa"