ISBN:9788381294720

Dzikie Dziecko Miłości

Autor: Aneta Jadowska

Seria wydawnicza: Kroniki Thornu, część 1.

Wydawnictwo: Sine Qua Non

Stron: 528

Opłacalność: 4.85 zł/100 stron

Mnogość istot magicznych: wampiry, wilkołaki, wiedźmy, ale też aniołowie i pogańskie bóstwa. Do tego gęsta intryga, kryminalne śledztwo, skomplikowane relacje i niezmiennie spora dawka humoru. To wszystko znajdziecie w najnowszej książce Anety Jadowskiej - pozycji obowiązkowej dla fanów serii o Dorze Wilk, toruńskiej policjantce - wiedźmie. Powieść stanowi samodzielną historię. Nie trzeba znać poprzednich części by cieszyć się lekturą.

W Thornie grasuje zabójca. Masowe groby na terytorium wilków rzucają podejrzenia na kogoś z ich stada. Tyle że przy jednym z ciał znaleziono dokumenty Darii, młodziutkiej wampirzycy. Kim właściwie jest Daria? Jaki jest jej udział w tych zabójstwach? Namiestniczka Dora Wilk i Roman, lokalny książę wampirów, jednoczą siły i gromadzą ekipę do zadań specjalnych. W świecie Thornu jeszcze nigdy nie czaiło się tak wielkie zło.

Wiedźma, wampir, szaman, nekromantka i patolożka, która próbuje się pogodzić ze swoją magiczną naturą – to brzmi jak początek niezłej afery… a nawet nie dotarliśmy do miodożerów!

 

Robota Namiestniczki Thornu polega głównie na chodzeniu, gadaniu i zaglądaniu w miejsca, w które Dora Wilk wcale nie ma ochoty zaglądać. Na przykład do świeżego grobu na ziemi wilkołaków, z którego ktoś postanowił wydostać się o własnych siłach – i szukać zemsty. Szykujcie się na drżenie serca, zaparty dech i wielkie emocje. Koszmar, jakiego wolelibyście nawet nie śnić, właśnie zyskał oblicze i grasuje po obu stronach Bramy, zapełniając grób za grobem. Lecz bez obaw. Wiedźma, wampir i szaman już złapali trop. Pytanie tylko, czy odważycie się do nich dołączyć.
Czytajcie jak ja – aż do utraty tchu.
Marta Kisiel, autorka bestsellerowej serii Dożywocie
 
Ta powieść to coś znajomego, ale i świeżego. Widzę w niej to, co pokochałam w świecie Thornu, a także większą dojrzałość zarówno Dory, jak i autorki. Polecam!
Marta Korkus, OkiemMK.com
 
Ta książka jest jak przyjęcie-niespodzianka. Kto wyskoczy z urodzinowego tortu? Szykujcie się na wielki powrót Dory Wilk! Obiecuję – będziecie zachwyceni!
Izabela Stawicka, PannaPollyanna.com
 
 
 
Aneta Jadowska
Pisarka seryjna, wielbicielka kryminalistyki i popkultury. Powołuje do życia silne i wyraziste postaci. Stwarza alternatywne miasta wypełnione magią. Nieustannie knuje zbrodnie i intrygi, przyprawiające jej bohaterów o ból głowy. Swobodnie wędruje między fantastyką i kryminałem.
 
Autorka trzech fantastycznych serii – Heksalogia Dory Wilk, Trylogia Nikity, Trylogia Szamańska – kryminału rozpoczynającego serię Garstka z Ustki: Trup na plaży i inne sekrety rodzinne, a także zbiorów opowiadań Ropuszki oraz Dynia i jemioła.
 
Najlepsza cena: SQN Store
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 25.59 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25.59 zł sqn_store.pl
mobi epub
od 26.99 zł
(dla stałych klientów)
29.99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
31.90 zł empik.pl
mobi epub
33.57 zł gandalf.com.pl
mobi epub
35.59 zł swiatebookow.pl
mobi epub
36.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  23.99 zł
w programie Nexto Premium
37.19 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
39.99 zł legimi.com
mobi epub
39.99 zł woblink.pl
mobi epub
39.99 zł litres.pl
mobi epub
39.99 zł virtualo.pl
mobi epub
39.99 zł publio.pl

Aneta Jadowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Dzikie Dziecko Miłości"