Nie chcę być dla niej

kimkolwiek,

chcę być dla niej

wszystkim.

 

Charles Sinclair od piątej klasy jest najlepszym przyjacielem Victorii Belhaven-Wynford. Tori zwierza mu się ze wszystkiego – no dobrze, prawie wszystkiego. Nie może mu przecież powiedzieć, że źle się czuje w towarzystwie swojego chłopaka ani że od jakiegoś czasu intuicja podpowiada jej, że nie łączy ich prawdziwa miłość. A może to tylko wrażenie? Zresztą po co miałaby zawracać tym głowę Sinclairowi, skoro on teraz skupia się na Eleanor, z którą wystąpi w szkolnym przedstawieniu. Na domiar złego reżyserką spektaklu jest właśnie Tori – a ona uświadamia sobie, że nie potrafi patrzeć obojętnie na świetnie dogadujących się Sinclaira i Eleanor…

 

Czy Tori pójdzie za głosem serca i odkryje, że prawdziwa miłość czeka na nią tam, gdzie najmniej się tego spodziewała?

 

Drugi tom bestsellerowej serii, która podbiła serca tysięcy polskich czytelników! Bramy Dunbridge Academy otwierają się po raz kolejny – jesteście gotowi poznać pozostałych uczniów?

 


SARAH SPRINZ to niemiecka autorka, która już jako czternastolatka pisała pierwsze teksty i publikowała je online. Od 2017 roku jej powieści są wydawane także drukiem. Początkowo publikowała pod pseudonimami Cara Mattea lub Sarah Heine. Sarah uwielbia spędzać popołudnia w kawiarniach oraz spacerować brzegiem Jeziora Bodeńskiego. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie lubi rozmawiać ze swoimi czytelnikami. Jej najnowsza seria „Dunbridge Academy” wkrótce po premierze znalazła się na liście bestsellerów „Spiegla”.

 


Nie zastanawiajcie się nawet, tylko sięgnijcie po tę książkę i ponownie teleportujcie się do cudownego świata Dunbridge Academy – pełnego szkolnych tajemnic, wyróżniających się uczniów, prawdziwych przyjaźni i miłosnych rozterek.

VELA SZULWIŃSKA

@lostreadingsoul

 

W książkach z serii „Dunbridge Academy” znalazłam niezwykłe miejsce i bohaterów, do których pragnę wracać i razem z którymi chcę wszystko przeżywać. Jeżeli myślicie, że nikogo nie pokochacie bardziej od Emmy i Henry'ego, dajcie szansę Tori i Charlesowi, którzy muszą odnaleźć się w nowych i zaskakujących rolach.

ZUZANNA WIKTORSKA

@francuskaherbatka

 

Historia, która zostanie ze mną na zawsze. Wywołała we mnie wiele emocji, których nawet nie jestem w stanie opisać... Znajdziecie w tej powieści idealnie wykreowanych bohaterów, bardzo dobry romans i trochę tajemnic. Jeżeli pierwszy tom wam się podobał, drugi skradnie wasze serca.

JULKA BIŁKO

@juulabooks

 

Historia o tym, jak niewypowiedziane myśli i skrywane uczucia potrafią w życiu namieszać. A gdy w grę wchodzi wieloletnia przyjaźń, sprawy mogą przybrać zupełnie nieoczekiwany obrót. Zresztą… przekonajcie się sami!

ALICJA KLATKA

@book.is.all.you.need