ISBN:9788381359603

7 razy dziś [wyd.3]

Autor: Lauren Oliver

Wydawnictwo: Otwarte

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 25.49 zł.

Wydanie specjalne, z nowymi, niepublikowanymi dotąd materiałami!

 

Nazywam się Sam Kingston.

Jestem popularna, mam przystojnego chłopaka i szalone przyjaciółki, z którymi świetnie się bawię. Robię, co chcę i kiedy chcę. Nie obchodzi mnie, czy kogoś zranię, bo i tak wszystko uchodzi mi na sucho. A raczej uchodziło. Do dzisiaj…

Wychodzę z imprezy. Oślepiają mnie światła samochodu jadącego z naprzeciwka. Czuję niewyobrażalny ból. Spadam w niekończącą się pustkę...

Umarłam?

A jednak budzę się w swoim łóżku. Tylko że znów jest piątek 12 lutego, a ja od nowa przeżywam ten sam dzień. Czy naprawdę zasłużyłam na tak surową karę? Jedyne, czego chcę, to odzyskać moje idealne życie. Bo przecież było idealne, prawda?

 

 


Ta historia jest tak wciągająca, że nie będziesz mieć innego wyboru, jak tylko ją pochłonąć!

Jay Asher, autor powieści „Trzynaście powodów”

 

To powieść, do której bardzo chętnie wracam. Historia głównej bohaterki i przemiana, jaką Sam przechodzi, naprawdę poruszają… Ta książka za każdym razem wyciska mi łzy z oczu i sprawia, że długo o niej myślę.

Aleksandra Popiel, @kulturalna.meduza

 

Powieść Lauren Oliver jest surowa, emocjonalna, ale też piękna… Czytelnicy pokochają Samanthę i jej odwagę, i chwytające za serce zakończenie.

„Publishers Weekly”

 

W tej niezwykle wiarygodnej powieści Oliver mówi do nas głosem nastolatki, badając wpływ, jaki wywieramy na ludzi wokół nas. To fascynująca historia z ważnym przesłaniem i nie można jej przegapić.

American Library Association

 

„7 razy dziś” to powieść inteligentna, złożona i przerażająco piękna. Lauren Oliver napisała niezwykłą książkę o tym, co to znaczy żyć i umrzeć.

Carolyn Mackler, współautorka książki „Ty, ja i fejs”

 

 


Lauren Oliver to amerykańska pisarka, autorka kilkunastu książek. Zadebiutowała powieścią „7 razy dziś”, która odniosła światowy sukces. Jej książki zostały przetłumaczone na ponad 30 języków i wielokrotnie trafiały na listy bestsellerów „New York Timesa”.

 

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 32.24 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
32.24 zł woblink.pl
mobi epub
33.99 zł woblink.pl