Sprawozdanie finansowe w firmie

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: INFOR

Stan prawny 20 listopada 2018 r.

20 listopada 2018 r.

Opis publikacji Roczne sprawozdanie finansowe powinno rzetelnie i jasno przedstawiać sytuację majątkową, finansową i wynik finansowy. Publikacja „Sprawozdanie finansowe w firmie” omawia podatkowe i bilansowe aspekty związane z zamknięciem roku 2018.

Ten niezbędnik każdego księgowego w bardzo przystępny sposób opisuje zagadnienia związane z weryfikacją i aktualizacją aktywów i pasywów (wycena) oraz z wstępnym zamknięciem ksiąg rachunkowych. Praktyczne przykłady przeprowadzą Czytelnika przez poszczególne etapy związane ze sporządzeniem sprawozdania finansowego wraz z załącznikami i wyjaśnieniami (bilans wraz z wyjaśnieniami do niektórych jego pozycji, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych, zestawienie zmian w kapitale własnym) a także pokażą jak sporządzić roczne zeznanie podatkowe (CIT-8). Roczne sprawozdanie finansowe powinno rzetelnie i jasno przedstawiać sytuację majątkową, finansową i wynik finansowy. Publikacja „Sprawozdanie finansowe w firmie” omawia podatkowe i bilansowe aspekty związane z zamknięciem roku 2018.

Ten niezbędnik każdego księgowego w bardzo przystępny sposób opisuje zagadnienia związane z weryfikacją i aktualizacją aktywów i pasywów (wycena) oraz z wstępnym zamknięciem ksiąg rachunkowych. Praktyczne przykłady przeprowadzą Czytelnika przez poszczególne etapy związane ze sporządzeniem sprawozdania finansowego wraz z załącznikami i wyjaśnieniami (bilans wraz z wyjaśnieniami do niektórych jego pozycji, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych, zestawienie zmian w kapitale własnym) a także pokażą jak sporządzić roczne zeznanie podatkowe (CIT-8).
Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 23.73 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
23.73 zł gandalf.com.pl
pdf
24.34 zł vagabook.pl
pdf
24.84 zł ebuczek.pl
pdf
od 22.46 zł
(dla stałych klientów)
24.96 zł ebookpoint.pl
pdf
25.31 zł swiatebookow.pl
pdf
25.90 zł litres.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
26.52 zł ibuk.pl
pdf
26.64 zł virtualo.pl
pdf
28.10 zł zinamon.pl
pdf
  18.72 zł
w programie Nexto Premium
29.02 zł nexto.pl
pdf
31.20 zł woblink.pl

Praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Sprawozdanie finansowe w firmie"