ISBN:9788381433471

Matka wie najlepiej

Autor: Kira Peikoff

Wydawnictwo: Czarna Owca

Oszczędzasz: 21%

Najgorszy koszmar matki i śmiertelny sekret prześladujący rodzinę od pokoleń…

Ośmioletni syn Claire Abrams umiera w wyniku odziedziczonej po matce mutacji genetycznej. Claire się nie poddaje i postanawia zawalczyć o macierzyństwo. Kontaktuje się z Robertem Nashem, nieortodoksyjnym specjalistą od płodności, współpracującym z ambitną badaczką Jillian Hendricks, gotową za wszelką cenę zmienić oblicze nauki.
Claire, Robert i Jillian łączą siły, by stworzyć dziecko z trojgiem genetycznych rodziców. Ten bezprecedensowy przełom może uchronić potomstwo przed odziedziczeniem śmiertelnej choroby. Informacja o nielegalnym eksperymencie trafia do niewłaściwej osoby. Podczas gdy Robert i Claire ukrywaja się, Jillian sama ponosi konsekwencje i odbywa karę.
Po dziesięciu latach życia w zazdrości i wykluczeniu Jillian powróca. Nic jej nie powstrzyma przed odzyskaniem mężczyzny i dziecka, z którymi miała stworzyć rodzinę.

O Autorce:
KIRA PEIKOFF jest autorką czterech powieści; „Matka wie najlepiej” to jej debiut na polskim rynku. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Nowojorskim i studia magisterskie z bioetyki na Uniwersytecie Columbia. Jej artykuły ukazały się w „New York Timesie” i w „Popular Mechanics”. Peikoff jest dumną członkinią stowarzyszeń The Authors Guild, International Thriller Writers i Mystery Writers of America. Mieszka w New Jersey z mężem i synkiem.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 29.09 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 26.18 zł
(dla stałych klientów)
29.09 zł ebookpoint.pl
mobi epub
29.59 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
30.08 zł gandalf.com.pl
mobi epub
32.92 zł ibuk.pl
mobi epub
  18.50 zł
w programie Nexto Premium
34.40 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
36.99 zł legimi.com
mobi epub
36.99 zł woblink.pl
mobi epub
36.99 zł publio.pl
mobi epub
36.99 zł swiatebookow.pl
mobi epub
36.99 zł litres.pl

E-booki podobne do "Matka wie najlepiej"