Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom I Wielkopolska i Kujawy — Grzegorz Senderecki Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom I Wielkopolska i Kujawy

Autor: Grzegorz Senderecki

Wydawnictwo: Novae Res

Oszczędzasz: 30%

Odkryj turystyczne miejsca na mapie Polski i połącz je z ponadczasową filozofią Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy filozofia ma rację bytu, ta książka jest dla Ciebie. Weź ją do swojego plecaka w podróż, ale nie spodziewaj się zwykłego przewodnika turystycznego po najlepszych hotelach Wielkopolski i Kujaw. Weź tę książkę ze sobą i zacznij wędrówkę przez Poznań, Gniezno, Toruń, Ciechocinek, Kalisz i inne miejscowości – rozpoczynając od zabytków, a kierując się w głąb siebie. Znajdziesz tu historyczne zagadki i filozoficzne paradoksy. Tylko od Ciebie zależy, co będzie rzeczywiste, a co niekoniecznie… Jeśli wszechświatów jest nieskończenie wiele, tak iż jeden od drugiego różni się dla przykładu tylko tym, że w pierwszym podrapałem się przed chwilą w czoło prawą ręką, a w drugim lewą ręką, powstaje pytanie, czy ma sens mówić, że coś istnieje. Istnienie jest przejściem z możliwości do realności. Jeśli wszystko, co możliwe, jest też realne, pojęcie istnienia traci sens. GRZEGORZ SENDERECKI Rocznik 1972, absolwent filozofii oraz prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Radca prawny, podróżnik.
Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 22,40

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23,68 zł litres.pl
mobi epub
25,20 zł gandalf.com.pl
mobi epub
25,60 zł bezdroza.pl
mobi epub
od 23,04 zł
(dla stałych klientów)
25,60 zł ebookpoint.pl
mobi epub
29,44 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29,44 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
32,00 zł legimi.com
mobi epub
  17,60 zł
w programie Nexto Premium
32,00 zł nexto.pl
mobi epub
32,00 zł virtualo.pl
mobi epub
22,00 zł
(z kodem prom.)
32,00 zł woblink.pl
mobi epub
32,00 zł publio.pl
epub
22,40 zł ibuk.pl
epub
26,56 zł vagabook.pl
epub
26,60 zł zinamon.pl

Grzegorz Senderecki - inne e-booki

E-booki podobne do "Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom I Wielkopolska i Kujawy — Grzegorz Senderecki Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom I Wielkopolska i Kujawy"