ISBN:9788381475020

Życiorysy ludzi z miasta

Autor: Michał Bąk

Wydawnictwo: Novae Res

Każdy, kogo mijasz na ulicy, ma swoją niepowtarzalną historię

W telewizji mówią, że to, co jest godne uwagi, dzieje się daleko stąd, a wyzwania, o których warto usłyszeć, podejmują jedynie ci wybitni. A co, jeśli okaże się, że najwspanialsze historie mają miejsce tutaj i teraz, a ich bohaterami jesteśmy my sami albo nasi znajomi?

Poznaj życiorysy zwyczajnych ludzi: tak jak ty robią zakupy w dyskontach, płacą rachunki za prąd i jeżdżą pociągami. To oni mierzą się z wyzwaniami, o których naprawdę warto usłyszeć. Poznaj opowieści o osobach, którymi jesteśmy albo którymi możemy się stać.

Przewrotne, zaskakujące, niejednoznaczne... Każda z tych historii jest zagadką, którą czytelnik musi rozwiązać samodzielnie. To także błyskotliwy, wielowątkowy portret nas wszystkich – uświadamia, jak pięknym fenomenem jest każde życie. To twoje też.

Wyjaśnienie sekretu tego samobójstwa od początku było trudne, ale nikt chyba nie zakładał, że aż tak. Świat ma zbyt wiele tajemnic, a to jest jedna z nich. Zamknięte drzwi i zamek, do którego nie pasuje żaden klucz, którego nie może rozbroić żaden ślusarz. Drzwi mocarne, których nie da się wyważyć. Więc chyba lepiej będzie, jeśli to zostanie między nami.
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 31.14 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 28.03 zł
(dla stałych klientów)
31.14 zł ebookpoint.pl
mobi epub
32.00 zł woblink.pl
mobi epub
32.62 zł gandalf.com.pl
mobi epub
36.21 zł swiatebookow.pl
mobi epub
39.36 zł empik.pl
mobi epub
  23.62 zł
w programie Nexto Premium
39.36 zł nexto.pl
mobi epub
39.36 zł virtualo.pl

Michał Bąk - inne e-booki

E-booki podobne do "Życiorysy ludzi z miasta"