Walka o orgonit

Autor: Justyna Polaszek

Wydawnictwo: Novae Res

Oszczędzasz: 50%

Kiedy polski przedsiębiorca, Rafał Kossowski, odkrywa tajemniczą strukturę skalną w swojej kopalni w Południowej Afryce, nie podejrzewa nawet, jak wielki wpływ na jego życie będzie miało to przypadkowe znalezisko. Wkrótce, z powodu eksplozji w kopalni, zostają mu postawione poważne zarzuty o zaniedbanie bezpieczeństwa podczas prac wydobywczych, a jego ukochana córka ginie w wypadku. Zszokowany mężczyzna wraca do Polski, gdzie dowiaduje się, czym tak naprawdę jest substancja, na trop której wpadł w Afryce – to orgonit, który uwalnia ludzką świadomość od wpływów odwiecznej manipulacji społecznej, ekonomicznej i emocjonalnej. Czy niesamowite odkrycie Kossowskiego zmieni losy świata?


Powieść o wysoce rozwiniętej technologii kontroli umysłu. Autorka zmusza czytelnika do myślenia. Trzeba się trochę zastanowić, poskładać puzzle. Jest to świetna rozrywka. „Walkę o orgonit” polubiłam. Chciałabym poznać dalsze dzieje bohaterów.

Anna Czachorowska, poetka, animator kultury


Ta książka otworzy ludziom oczy. Może zdziałać więcej dla uświadomienia sobie prawdy, w jakim świecie żyjemy, niż udaje się to nam – niezależnym dziennikarzom, dokumentalistom i sygnalistom. To co zawiera sensacyjna fabuła tej powieści political fiction, generalnie istnieje naprawdę.

Janusz Zagórski, niezależny dziennikarz, twórca telewizji NTV


Justyna Polaszek urodziła się i mieszka w Chojnicach. Jest absolwentką WSP w Bydgoszczy oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Swoje życie zawodowe związała z rodzinną firmą meblarską, działającą na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych. Jak sama o sobie mówi „jej marzeniem stało się opublikowanie powieści”.

„Walka o orgonit” jest jej debiutem literackim.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 15,90

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
15,90 zł virtualo.pl
mobi epub
24,00 zł ibuk.pl
mobi epub
25,28 zł litres.pl
mobi epub
od 23,04 zł
(dla stałych klientów)
25,60 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25,83 zł gandalf.com.pl
mobi epub
26,56 zł vagabook.pl
mobi epub
29,44 zł swiatebookow.pl
mobi epub
30,41 zł publio.pl
mobi epub
  19,20 zł
w programie Nexto Premium
32,00 zł nexto.pl
mobi epub
22,00 zł
(z kodem prom.)
32,00 zł woblink.pl

E-booki podobne do "Walka o orgonit"