ISBN:9788381606653

Ubezpieczenia społeczne w praktyce

Autor: Piotr Kostrzewa

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska SA

W książce w przystępny sposób przedstawiono zasady podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu, a także zasady obliczania, rozliczania i opłacania składek, do których poboru jest obowiązany Zakład Ubezpieczeń Społecznych, z uwzględnieniem interpretacji przepisów prawa prezentowanej przez ZUS i sądy. Poszczególne zagadnienia zostały zilustrowane wieloma przykładami i wzorami wypełnionych formularzy ubezpieczeniowych.

Autor uwzględnił najważniejsze zmiany wprowadzone w ustawie o systemie ubezpieczeń społecznych, dotyczące takich kwestii jak:

"ulga na start", "mały ZUS" dla przedsiębiorców, nowe raporty ZUS RIA i ZUS RPA w związku ze skróceniem okresu przechowywania dokumentacji pracowniczej przez pracodawców, ubezpieczenia społeczne doktorantów.

Adresaci: Publikacja będzie cennym źródłem wiedzy o ubezpieczeniach społecznych i ubezpieczeniu zdrowotnym zarówno dla praktyków: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, pracowników administracji rządowej i samorządowej, pracowników działów kadr i zasobów ludzkich.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.38 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 69.70 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
71.39 zł ebuczek.pl
pdf
69.70 zł ibuk.pl
pdf
71.33 zł gandalf.com.pl
pdf
76.50 zł zinamon.pl
pdf
85.00 zł swiatebookow.pl

Piotr Kostrzewa - inne e-booki