ISBN:9788381698689

Wianek z lauru

Autor: Agnieszka Olszanowska

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 244

Opłacalność: 9.48 zł/100 stron

Oszczędzasz: 20%

Mała wieś, wielkie dramaty, emocje, intrygi, miłość i zdrada…

Druga część czterotomowej opowieści o mieszkańcach Gradowa, ich radościach i smutkach, niespełnionych marzeniach i zawiedzionych nadziejach, rodzących się lub gasnących uczuciach, o na pozór spokojnym, zwyczajnym życiu, które w rzeczywistości wcale nie jest takie, jakie się wydaje.

Gradów ogarnęła przedwyborcza gorączka. Chętnych do rządzenia wsią nie brakuje, każdy, kto marzy o zdobyciu władzy, walczy, nie przebierając w środkach. Bodzio, od wielu lat piastujący stanowisko wójta, ma tym razem dwóch przeciwników: rzeźnika Marcina i organistę Michała. Bogaty i energiczny Marcin jest wspierany przez sprawnie działający, silny komitet wyborczy, natomiast kandydatura Michała budzi powszechny śmiech i drwiny mieszkańców wsi. Jednak pani Blanż, wiekowa kościelna, zrobi wszystko, aby jej wnuczek został nowym włodarzem Gradowa. Intryga goni intrygę, a miłość jest najlepszą zachętą do walki o wieniec z lauru.

Agnieszka Olszanowska - bibliotekarka z wykształcenia i powołania, absolwentka Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także scenariuszy oraz felietonów publikowanych na łamach czasopism "Gospodyni" i "Biblioteka w szkole". Jej pasją jest domowa inkubacja ptaków i kwiaciarstwo. Mama trójki nastolatków. Autorka cyklu "Tajemnica dziesiątej wsi", "Listy z dziesiątej wsi" i "Miłość na dziesiątej wsi".

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 23.14 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23.14 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 21.47 zł
(dla stałych klientów)
23.85 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24.48 zł litres.pl
mobi epub
25.92 zł swiatebookow.pl
mobi epub
26.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
26.79 zł publio.pl
mobi epub
  17.28 zł
w programie Nexto Premium
28.80 zł nexto.pl
mobi epub
28.80 zł woblink.pl
mobi epub
28.80 zł ibuk.pl
mobi
25.90 zł zinamon.pl
epub
25.90 zł zinamon.pl

Agnieszka Olszanowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Wianek z lauru"