Seks, miłość i średniowiecze

O książce „Tajemne życie seksualne kobiet w średniowieczu”; autor: Rosalie Gilbert [ebook do pobrania w formacie epub i kindle mobi]:

- Jak wyglądało życie seksualne kobiet w średniowieczu?
- Czy spełniały one niewolniczo wszystkie zachcianki mężów, którzy na czas nieobecności zakuwali je w pasy cnoty?
- Czy czerpały z seksu przyjemność? Czy tylko uznawały go za jeszcze jeden uciążliwy obowiązek?
- Czy miały coś do powiedzenia w sprawach własnej seksualności i własnych ciał?

Mimo sztampowych obrazów prezentowanych choćby w hollywoodzkich filmach życie intymne w średniowieczu było bardziej bogate i zróżnicowane, niż można by się spodziewać. Kobiety kochały i rozpaczały, pożądały i spiskowały, śmiało oddawały się rozkoszom cielesnym lub wybierały wstrzemięźliwość.

W książce Rosalie Gilbert (ebook w formacie epub i kindle mobi) znajdziemy prawdziwe historie ponad stu kobiet z czasów średniowiecznych, tworzące barwny, sugestywny i rzeczywisty obraz tamtej epoki.

O Autorce:
Rosalie Gilbert pasjonuje się historią życia codziennego, archeologią i sytuacją kobiet w średniowieczu. Wygłasza wykłady na temat higieny i życia seksualnego średniowiecznych kobiet w licznych muzeach, na uniwersytetach i wystawach.
Hobby Rosalie Gilbert to wyszukiwanie wymówek, żeby nie iść do pracy i zostać w domu, gdzie spędza czas z kicią i podjada nachosy.

Jak przeczytać ebook „Tajemne życie seksualne kobiet w średniowieczu”; autor: Rosalie Gilbert; wydawca: Rebis [ebook do pobrania w formacie epub i kindle mobi]?
Książkę przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio, a także na czytnikach Kindle, inkBOOK, PocketBook, Onyx itp., na komputerze, telefonie i tablecie.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem ebooka.