ISBN:9788381889414

Córka prezydenta

Autor: James Patterson, Bill Clinton

Wydawnictwo: REBIS

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 19.95 zł.

Oszczędzasz: 20%

Wszyscy prezydenci mają swoje koszmary. Ten akurat się ziścił.

Terrorysta porywa nastoletnią córkę Keatinga, Melanie. Gdy cały świat na bieżąco przygląda się wydarzeniom, Keating rozpoczyna specjalną operację ratunkową, która będzie próbą jego siły i wytrzymałości – jako przywódcy, żołnierza i ojca.

***
Pierwsza wspólna książka prezydenta Billa Clintona i Jamesa Pattersona – „Gdzie jest prezydent”, bestseller „New York Timesa” – była najlepiej sprzedającą się powieścią w 2018 roku.

O autorach ebooka „Córka prezydenta”:
James Patterson jest uznanym autorem wielu popularnych powieści. Wykreował mnóstwo znanych postaci i serii, do których zaliczają się • „Alex Cross”, • „Kobiecy Klub Zbrodni”, • „Michael Bennett” i • „Maximum Ride”. Do jego godnych uwagi literackich osiągnięć należy powieść • „Gdzie jest prezydent”, której współautorem jest prezydent Bill Clinton, a także seria • „Max Einstein” wydana w ramach współpracy z Albert Einstein Estate.
Dzięki swojej zdumiewającej, nieszablonowej wyobraźni i literackiemu geniuszowi James Patterson w 2019 roku otrzymał amerykańską nagrodę National Humanities Medal. Organizacja National Book Foundation przyznała mu nagrodę dla wybitnych pisarzy – Literarian Award for Outstanding Service to the American Literary Community. Jest również laureatem Edgar Award i dziewięciokrotnym zdobywcą nagrody Emmy. Mieszka na Florydzie wraz z rodziną.

Bill Clinton został prezydentem Stanów Zjednoczonych w 1993 roku i pełnił tę funkcję do roku 2001. Po opuszczeniu Białego Domu założył Clinton Foundation, organizację zajmującą się m.in. ochroną zdrowia na całym świecie, zwiększaniem możliwości rozwoju dziewcząt i kobiet, tworzeniem możliwości wzrostu gospodarczego, a także zapobieganiem efektom zmian klimatycznych. Jest autorem wielu książek non-fiction, w tym międzynarodowego bestsellera • Moje życie. Wraz z Jamesem Pattersonem napisał powieść • Gdzie jest prezydent, która zdobyła popularność na całym świecie

„Córka prezydenta” – jak czytać ebook?
Ebook przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio na swoim smartfonie lub tablecie.
Masz czytnik ebooków (Kindle, PockeBook, inkBook itp.)?
Pobierz plik elektroniczny epub lub kindle mobi i czytaj tak, jak lubisz.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem książki.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 31.85 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 28.67 zł
(dla stałych klientów)
31.85 zł ebookpoint.pl
mobi epub
31.92 zł ibuk.pl
mobi epub
32.84 zł gandalf.com.pl
mobi epub
35.91 zł publio.pl
mobi epub
36.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  23.94 zł
w programie Nexto Premium
37.11 zł nexto.pl
mobi epub
od 9.99 zł
(w abonamencie)
39.90 zł legimi.com
mobi epub
39.90 zł woblink.pl
mobi epub
39.90 zł virtualo.pl

James Patterson - inne e-booki

E-booki podobne do "Córka prezydenta"