ISBN:9788382192339

Pechowa dziewczyna

Autor: Weronika Karczewska-Kosmatka

Wydawnictwo: Novae Res

Oszczędzasz: 30%

Pracująca w restauracji swojej mamy Basia może powiedzieć o sobie wszystko, tylko nie to, że ma w życiu szczęście. Wręcz przeciwnie: od lat towarzyszy jej myśl, że jest pechową dziewczyną.


W dniu, w którym otrzymuje od ciężko chorej ciotki ofertę pracy w hotelu na stanowisku menedżera, jej życie diametralnie się zmienia. Rzucona w wir nowych obowiązków, czuje się zagubiona, ale też zdaje sobie sprawę, że właśnie dostała od losu niepowtarzalną okazję, by wyrwać się z domu, spod skrzydeł nadopiekuńczej matki. Bez zastanowienia wyrusza wraz z najlepszą przyjaciółką do Krakowa. Czy jej dotychczasowy pech również podąży za nią? A może w końcu uda się jej przerwać złą passę, odnaleźć receptę na szczęście i znaleźć miłość?


W tym momencie odwróciłam się, ukazując do połowy rozpiętą sukienkę. Stałam chwilę w drzwiach, czując się jak kretynka, a on nawet się nie ruszył. Dopiero kiedy poczułam jego oddech na swojej szyi, ręce powoli dociągnęły zamek do końca. Nie wiedziałam, czy się obrócić, zadać pytanie, czy po prostu zamknąć drzwi i wyjść.

– Muszę coś jeszcze zrobić – usłyszałam jego głos tuż przy swoim uchu.

Chwycił moje włosy, chciałam zacząć krzyczeć albo dać mu w twarz, ale on złapał gumkę trzymającą włosy i delikatnie ją z nich zsunął.

– Teraz jest idealnie. – Poprawił moje włosy, by efektywnie opadły na plecy. – Możemy jechać?

– Tak – odrzekłam, zamykając drzwi.


Weronika Karczewska-Kosmatka – mieszka w niewielkiej mieścinie w Wielkopolsce, w której królują lasy i jeziora. W jej życiu pojawiały się różne pasje: dziennikarstwo, fotografia, a nawet kick-boxing, ale to miłość do książek wygrała. Uwielbia romanse, thrillery, a także powieści obyczajowe (koniecznie z wątkiem miłosnym). Jest skryta i małomówna, a zarazem żywiołowa i pracowita.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 22.72 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22.72 zł litres.pl
mobi epub
od 23.04 zł
(dla stałych klientów)
25.60 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27.24 zł ebuczek.pl
mobi epub
27.51 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.16 zł ibuk.pl
mobi epub
28.48 zł swiatebookow.pl
mobi epub
32.00 zł empik.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
32.00 zł legimi.com
mobi epub
32.00 zł woblink.pl
mobi epub
32.00 zł virtualo.pl
mobi epub
32.32 zł publio.pl
mobi
26.60 zł zinamon.pl
epub
26.60 zł zinamon.pl

Weronika Karczewska-Kosmatka - inne e-booki

E-booki podobne do "Pechowa dziewczyna"