ISBN:9788382302493

Na rozdrożu

Autor: Jonathan Franzen

Wydawnictwo: Sonia Draga

Oszczędzasz: 24%

Jeszcze nigdy talent Jonathana Franzena do łączenia głębi i wyrazistości swoich bohaterów z szeroką perspektywą społeczną nie był tak olśniewający jak w Na rozdrożu.

Dwudziestego trzeciego grudnia 1971 roku rodzina Hildebrandtów staje na rozdrożu. Ojciec rodziny, Russ, pełniący funkcję młodszego pastora w podmiejskim kościele w Chicago, lada moment wyrwie się z nieszczęśliwego, jego zdaniem, małżeństwa – chyba że pierwsza z tego związku wymknie się jego błyskotliwa i niezrównoważona żona Marion. Ich najstarsze dziecko, Clem, powraca z college’u przepełnione ideą moralnego absolutyzmu, poczyniwszy wcześniej kroki, które wstrząsną jego ojcem. Siostra Clema, Becky, od dawna brylująca wśród licealnych rówieśników, skłania się w stronę ówczesnej kontrkultury, podczas gdy ich młodszy brat Perry, zdecydowany skończyć z handlem trawką, który pomagał mu trwać w narkotykowym nałogu, postanawia zostać lepszym człowiekiem. Wszyscy Hildebrandtowie szukają wolności, której znalezienie może utrudnić każdy z pozostałych członków rodziny.

W powieści Franzena złe decyzje i fatum ciążą nad bohaterami i prowadzą do zaskakujących zwrotów akcji. „The New Yorker”

Fascynująca analiza wiary, przywileju, władzy i ambicji. „Time”

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.27 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 37.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
  30.00 zł
w programie Nexto Premium
46.50 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
50.00 zł legimi.com
mobi epub
50.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub
50.00 zł litres.pl
mobi
37.90 zł virtualo.pl

Jonathan Franzen - inne e-booki

E-booki podobne do "Na rozdrożu"