Sprawa Rudolfa Hessa należy do największych zagadek historii. Opierając się na nieznanych materiałach z brytyjskich i niemieckich archiwów, a także na doskonałej znajomości tematyki tajnych służb oraz kulis II wojny światowej, Pierre Servent opracował pierwszą wyczerpującą biografię delfina Hitlera. Rozprawia się w niej z szeregiem teorii spiskowych, jakie snuto w związku z postacią gorącego miłośnika okultyzmu, który pewnego majowego wieczoru 1941 roku niespodziewanie spadł z nieba na szkocką ziemię.

- Jaki charakter miały relacje Hessa z Hitlerem, którego był jednym z pierwszych i najbliższych współpracowników i przyjaciół?
- Jaką rolę odgrywał Hess w III Rzeszy?
- Czy lecąc do Wielkiej Brytanii, wypełniał wolę Hitlera, czy był szalony, jak utrzymywano później w Norymberdze?
- Czy ukrywał tajemnice aż do śmierci w więzieniu Spandau?
- I wreszcie – czy odebrał sobie życie, czy mu je odebrano, bo za dużo wiedział?

Na te i wiele innych pytań znajdujemy wreszcie odpowiedzi w książce „Hess. Fanatyczny wyznawca” (ebook w formacie epub, kindle mobi), w której autor odtwarza całą prawdę o jednej z najbardziej enigmatycznych postaci III Rzeszy.

O Autorze:
Pierre Servent – wybitny specjalista w dziedzinie obronności, wieloletni wykładowca paryskiej Szkoły Wojskowej, związany również z Instytutem Wyższych Studiów Obrony Narodowej. Absolwent Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu, pisał do "La Croix" oraz "Le Monde".

Jak przeczytać ebook „Hess. Fanatyczny wyznawca” [formaty do pobrania epub i kindle mobi]?
Książkę przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio, a także na czytnikach Kindle, inkBOOK, PocketBook, Onyx itp., na komputerze, telefonie i tablecie.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem ebooka.