ISBN:9788382345421

Spica

Autor: Tomasz Białkowski

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Oszczędzasz: 31%

Iga Spica za namową przyjaciółki postanawia przyjąć zlecenie tłumaczenia negocjacji handlowych zakupu opuszczonej wyspy w okolicach Olsztyna. Weekend w małej wiosce poza pracą pragnie przeznaczyć na spotkanie z charyzmatycznym medium.
W tej wsi niepokoi wszystko: dziecko, które odnajduje swoją matkę nagą w kłębowisku obnażonych ciał innych kobiet, mroczne znaleziska na terenie wyspy, związek jej mieszkańców z zabójstwem syna Igi, a nawet mgliste wspomnienie Spicy z wizyty w tym miejscu sprzed wielu lat. Nad wsią natomiast szaleje orkan Ksawery, który sprzyja zabójcom.
Nadciągających wydarzeń nie można zatrzymać. Polowanie zostało doskonale zaplanowane…
„Spica” Tomasza Białkowskiego budzi niejasny niepokój, który ze strony na stronę przybiera na sile – zupełnie jak nadciągający orkan.

O Autorze:
TOMASZ BIAŁKOWSKI (ur. 1969) – autor powieści psychologicznych i kryminalnych, opowiadań, sztuki teatralnej. Pierwszy tom trylogii kainickiej, czyli „Drzewo morwowe”, został wydany w Niemczech i Czechach, gdzie stał się bestsellerem. Laureat kilku wyróżnień, m.in. Nagrody Ministra Kultury (zbiorowa), dwukrotnie Literackiej Nagrody Warmii i Mazur „Wawrzyn”, Nagrody Prezydenta Olsztyna w dziedzinie literatury, Nagrody Marszałka Województwa, tytułu Najlepszego Kryminału Lata 2013 portalu Granice.pl. Pisarz to trzykrotny stypendysta Ministra Kultury i stypendysta Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Mieszka w Olsztynie.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 20.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
20.99 zł inverso.pl
mobi epub
od 21.07 zł
(dla stałych klientów)
23.41 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24.91 zł gandalf.com.pl
mobi epub
25.54 zł litres.pl
mobi epub
27.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
27.66 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  18.24 zł
w programie Nexto Premium
28.27 zł nexto.pl
mobi epub
30.40 zł ibuk.pl
mobi epub
30.40 zł woblink.pl
mobi epub
30.40 zł publio.pl

Tomasz Białkowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Spica"