Rok 1849.
Podczas podroży poślubnej Magda spotyka kobietę, która przepowiada jej, że młoda doktorowa osiągnie swój cel, ale nie będzie szczęśliwa. Na razie jednak wszystkie marzenia się spełniają. Magda ma kochającego męża i własną aptekę. Małżonkowie podejmują jeszcze jedną ważną decyzję, która, jak się okaże, odmieni na zawsze ich życie.

Mijają kolejne dekady, nad głowami Bernatów zaczynają zbierać się ciemne chmury. W mieście wybucha straszliwy pożar, a potem wszyscy zostają uwikłani w wydarzenia powstania styczniowego.

Najgorsze jednak dopiero przed nimi.
Marzenia o szczęśliwej rodzinie zostaną poddane poważnej próbie.
Czyżby przepowiednia sprzed lat miała się spełnić?

Zobacz pierwszy tom:
ebook Apteka pod Złotym Moździerzem: Obca (formaty epub, kindle mobi)
audiobook Apteka pod Złotym Moździerzem: Obca (format mp3)

Mogą zainteresować Cię też ebooki/audiobooki sagi „Kobiety z ulicy Grodzkiej”.

Ebook Apteka pod Złotym Moździerzem: Dziedzictwo (Lucyna Olejniczak) przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio, a także na czytnikach Kindle, inkBook, PocketBook, Onyx itp., na komputerze, telefonie i tablecie. Przed zakupem zapoznaj się z darmowym fragmentem książki.
Książka dostępna jest także w formacie mp3 jako audiobook „Apteka pod Złotym Moździerzem: Dziedzictwo”.


O Autorce:
Lucyna Olejniczak urodziła się i mieszka w Krakowie. Z zawodu laborantka medyczna, były pracownik Katedry Farmakologii UJ, jako pisarka zadebiutowała na emeryturze. Dużo podróżuje, lubi poznawać nowych ludzi, łatwo się zaprzyjaźnia. Wielbicielka kotów i wnuczki.
Autorka m.in. bestellerowej sagi „Kobiety z ulicy Grodzkiej”.