ISBN:9788382622317

Star Wars. Eskadra Alfabet. Cena zwycięstwa. Tom 3

Autor: Alexander Freed

Wydawnictwo: Olesiejuk

Oszczędzasz: 30%

Weź udział w kolejnej pasjonującej przygodzie z uniwersum „Gwiezdnych wojen” i przeczytaj trzeci tom trylogii ESKADRA ALFABET. Kliknij i kup książkę na stronie księgarni internetowej Świat Książki już teraz.

Pościg tytułowej eskadry za imperialnym Skrzydłem Cienia trwa i obfituje w pełne dramatyzmu i emocji zwroty akcji i epizody

Akcja serii ESKADRA ALFABET rozgrywa się po obaleniu Imperatora. Wprawdzie jego potęga dogorywa, ale galaktyka wciąż jest nękana niszczycielskimi rajdami Skrzydła Cienia, formacji próbującej przywrócić dawny porządek. Pod wodzą charyzmatycznego Sorana Keizego pułk myśliwców odzyskuje siły i szykuje się do kolejnej zabójczej misji, tym razem chodzi o unicestwienie planety Chadawa. Asy przestworzy z Nowej Republiki, na których czele stoi legendarna Hera Syndulla, zrobią wszystko, by ją udaremnić i położyć kres imperialnej idei. Walki przybierają na sile, a w tle jest realizowana inna misja, podjęta przez Keizego z myślą o ratowaniu żołnierzy.

Kosmiczne starcia maszyn i pojedynki godnych siebie pilotów są równie dramatyczne, jak wewnętrzne zmagania bohaterów, których losy naznaczyła wieloletnia wojna

Czytelnik śledzi emocjonującą konfrontację trójki jakże różnych kobiecych postaci, które próbują odbudować względem siebie zaufanie, by móc odsłonić swoją skomplikowaną tożsamość. W obliczu kresu wojny poszczególni bohaterowie przechodzą przemianę, przeżywają dylematy moralne i zadają sobie pytania, kim byli kiedyś, kim się stali w czasie wojen i co z nimi będzie, gdy nastanie pokój. Jaką cenę przyjdzie im zapłacić za zwycięstwo? Roztrząsają najistotniejsze kwestie dotyczące lojalności, zdrady, zaufania, przyjaźni, odpowiedzialności, prawa do zabijania.

Finał książki przedstawia powojenne wybory i losy członków Eskadry Alfabet

Alexander Freed, autor bestsellerowych powieści ESKADRA ALFABET, napisał również „Battlefront. Kompania Zmierzch” oraz „Łotr 1. Gwiezdne wojny”. W opinii fanów Freed rozumie i kocha GWIEZDNE WOJNY. Sięgnij po książkę i przekonaj się o tym już teraz. Oddajmy głos znawcom GWIEZDNYCH WOJEN: „czuć tu klimat i miłość do tego uniwersum. Jest to zdecydowanie powiew świeżości. Alexander Freed to bardzo utalentowany twórca. Zdecydowany must-read dla fanów STAR WARS”. Z uniwersum STAR WARS nakładem Wydawnictwa Olesiejuk ukazały się książki: Star Wars. Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa.

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.24 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 30.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
30.80 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
35.20 zł inverso.pl
mobi epub
od 33.66 zł
(dla stałych klientów)
37.40 zł ebookpoint.pl
mobi epub
  26.40 zł
w programie Nexto Premium
40.92 zł nexto.pl
mobi epub
44.00 zł publio.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
44.00 zł legimi.com
mobi epub
44.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub
44.00 zł virtualo.pl
mobi epub
44.00 zł ibuk.pl

Alexander Freed - inne e-booki

E-booki podobne do "Star Wars. Eskadra Alfabet. Cena zwycięstwa. Tom 3"