ISBN:9788382864854

Prawo karne. Testy i kazusy

Autor: Anna Jaworska-Wieloch

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 40.00 zł.

Publikacja jest zbiorem pytań testowych z zakresu prawa karnego materialnego, koncentrujących się na problematyce części ogólnej Kodeksu karnego. Pytania mają charakter kazusów i zawierają cztery warianty odpowiedzi. Zmierzają do sprawdzenia umiejętności zastosowania wiedzy w praktyce, na tle konkretnych stanów faktycznych, przy użyciu kilku instytucji prawa karnego. Na początku każdego testu jest cytowany odpowiedni przepis Kodeksu karnego, potrzebny do rozwiązania kazusu.

Każdy test zawiera szczegółowe rozwiązania, nie tylko wskazujące prawidłową odpowiedź, lecz także prezentujące rozumowanie prowadzące do właściwego wyboru. Do prawidłowej odpowiedzi nie da się dojść metodą eliminacji, poprzez wykluczanie odpowiedzi fałszywych.

Zbiór będzie nieocenioną pomocą zarówno dla studentów prawa i administracji, podczas nauki prawa karnego, jak i dla prawników przygotowujących się do egzaminów wstępnych na aplikację oraz do egzaminów zawodowych. Może również pomóc nauczycielom akademickim w przygotowaniu testów i materiałów dydaktycznych, prezentując nowatorskie, praktyczne podejście do akademickiego nauczania prawa karnego.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 42.23 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
42.23 zł ebuczek.pl
mobi epub
42.23 zł ebuczek.pl
pdf
43.52 zł gandalf.com.pl
pdf
44.50 zł swiatebookow.pl
pdf
45.00 zł zinamon.pl
pdf
  30.00 zł
w programie Nexto Premium
46.50 zł nexto.pl
pdf
47.00 zł ibuk.pl
pdf
50.00 zł legimi.com
pdf
50.00 zł woblink.pl
pdf
50.00 zł virtualo.pl

Anna Jaworska-Wieloch - inne e-booki