ISBN:9788383281605

Rozliczenia stron nieważnej umowy kredytu waloryzowanego kursem waluty obcej

Autor: Dawid Rogoziński

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 82.50 zł.

\n\nW publikacji kompleksowo przedstawiono problematykę rozliczeń stron nieważnej umowy kredytu waloryzowanego kursem waluty obcej. \n\nOmówiono w niej m.in. takie zagadnienia jak:

roszczenia przysługujące kredytodawcy, świadczenia podlegające zwrotowi w razie upadku umowy i w razie odwalutowania kredytu kwestie prawnoprocesowe związane z występowaniem kilku podmiotów po stronie powodowej.

\n\nPrzewodnik zawiera praktyczne wskazówki jak stworzyć poprawnie pozew czy odpowiedź na pozew (znalazły się nawet przykładowe sformułowania do wykorzystania przy konstrukcji pism procesowych) i prowadzić dalszą wymianę pism procesowych, przygotować się do rozpraw, a następnie reagować na wydane orzeczenia w sposób zabezpieczający interesy klientów.

\n\nOpracowanie jest przeznaczone zarówno dla przedstawicieli zawodów prawniczych – adwokatów, radców prawnych, notariuszy, sędziów, jak i doradców podatkowych, księgowych oraz pracowników urzędów zajmujących się ochroną praw klienta na rynku finansowym. Zainteresuje również pracowników naukowych i studentów kierunków prawniczych i ekonomicznych.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.51 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 92.22 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
92.22 zł ebuczek.pl
epub pdf
  66.00 zł
w programie Nexto Premium
102.30 zł nexto.pl
epub pdf
106.03 zł gandalf.com.pl
pdf
97.90 zł swiatebookow.pl
pdf
99.00 zł zinamon.pl
pdf
103.40 zł ibuk.pl
pdf
110.00 zł woblink.pl

Dawid Rogoziński - inne e-booki