Oto romans dla każdej Swiftie – mrugnięcie okiem do prawdziwych fanów.

RoseMarie Spring to ikona. Supergwiazda popu, kobieta sukcesu, idolka milionów.

Tylko że ostatnio pewien raper zmieszał ją z błotem, a ukochany mężczyzna złamał serce.

Rose zostały trzy miesiące do premiery nowego albumu, a ona wciąż nie napisała nawet jednego utworu.

Jej zdesperowany menadżer wpada na pomysł – kontaktuje się z agentką swojego sportowego idola, futbolisty Tylera Kellera, który niedawno wrócił na boisko po ciężkiej kontuzji i w nowym zespole potrzebuje dobrego PR-u.

Plan jest prosty: Tyler ma zabrać RoseMarie na kilka randek, by dać jej upragnioną inspirację. Niestety, wszystko niemal od razu legło w gruzach… a przynajmniej tak się wydaje. Bo RoseMarie postanawia napisać do Tylera z inną ofertą: ten opowie jej historię swojej nieszczęśliwej miłości, a ona wyciągnie z niej materiał na piosenkę.

Żadne z nich nie wie, że będzie to początek współpracy, która przyniesie coś więcej niż kolejny singiel o złamanym sercu…

To będzie historia o zniszczonej reputacji, słodkiej zemście i prawdziwej miłości.

Katarzyna Kucharczyk z książkami związana jest od najmłodszych lat. W 2013 r. zaczęła publikować na Wattpadzie, gdzie pod pseudonimem kathy_s pisała fanfiction i oryginalne opowiadania. Jest miłośniczką wszelkiego rodzaju popkultury, czytelniczką różnorodnej literatury i dziennikarką w toruńskiej gazecie. Możecie znaleźć ją na bookmediach, gdzie działa jako @zkindlewziete.