System rynkowy

Autor: Mieczysław Nasiłowski

Wydawnictwo: Wydawnictwo Key Text

Stron: 504

Opłacalność: 10.15 zł/100 stron

Oszczędzasz: 0%

Podręcznik System rynkowy. Podstawy mikro- i makroekonomii jest szóstym wydaniem, zmienionym i zaktualizowanym. Treść podręcznika odpowiada realizowanemu programowi nauczania ekonomii na wyższych uczelniach ekonomicznych.

Oprócz kursu podstawowego z mikro- i makroekonomii zawiera on rozwinięty wykład z makroekonomii na kursie wyższym. Dużą jego zaletą jest zwięzłość oraz dostosowanie do możliwości percepcyjnych nawet nie przygotowanego teoretycznie Czytelnika. W celu zbliżenia wykładu ekonomii do realiów współczesnego świata trzy rozdziały poświęcone są aktualnym przemianom instytucjonalnym. Dotyczą one międzynarodowych instytucji finansowych i ich polityki pieniężnej; integracji europejskiej i skutków wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz społecznej gospodarki rynkowej, powstałej w Niemczech i stosowanej w wielu innych krajach europejskich.

Podręcznik ten przeznaczony jest dla studentów wydziałów ekonomicznych, studentów szkół biznesu oraz nauczycieli przedmiotów ekonomicznych w szkołach średnich.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.28 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 51,17

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
od 46,05 zł
(dla stałych klientów)
51,17 zł ebookpoint.pl

Mieczysław Nasiłowski - inne e-booki

E-booki podobne do "System rynkowy"