72 Imiona Boga. Technologia dla duszy

Autor: Yehuda Berg

Wydawnictwo: Centrum Kabbalah

Historię o Mojżeszu i Morzu Czerwonym znają niemal wszyscy; była nawet tematem oscarowego filmu. Nie każdy jednak wie, że w tej biblijnej przypowieści tkwi zakodowana i ukryta najnowocześniejsza technologia.

Technologia ta, nazywa na 72 Imionami Boga, to klucz - twój klucz — do pozbycia się depresji, stresu, twórczej stagnacji, gniewu, chorób oraz innych problemów fizycznych i emocjonalnych.

72 Imiona Boga nie są Imionami w zwykłym tego słowa znaczeniu. Nie mają nic wspólnego z podpisem na kopercie czy na odwrocie karty kredytowej.
Wyobrażają raczej podłączenie do ogromnego duchowego prądu, płynącego przez życiową rzeczywistość.

Kiedy wykorzystasz źródła mocy zawarte w trzech literach każdego Imienia Boga i odpowiednio je połączysz, posiądziesz zdolność kontrolowania i pozytywnego zmieniania świata.

Po raz pierwszy w jednej książce Rabbi Berg wyjaśnia, jak tego dokonać, ilustruje Imiona i tłumaczy, jak uczynić je podstawowym narzędziem dobrego fizycznego i emocjonalnego samopoczucia. W prosty i zwięzły, a zarazem atrakcyjny i nowoczesny sposób objaśnia też ich za stosowanie i pochodzenie.

Nie potrzeba już doraźnie zmieniać przeszłości. Możemy sobie pomóc dzięki 72 Imionom Boga! To podstawowy lek na wszelkie bolączki, działający na poziomie DNA duszy!

Moc 72 Imion Boga działa całkowicie na poziomie duszy. Dotyczy duchowości, nie religijności.  Zamiast ulegać ograniczeniom wynikającym z międzyludzkich różnic, wznosi się ponad odwieczne spory i systemy wiary i skupia na jedynej wspólnej więzi jednoczącej ludzi i narody - ludzkiej duszy.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Yehuda Berg - inne e-booki

E-booki podobne do "72 Imiona Boga. Technologia dla duszy"