Odruchy mądrości

Autor: Aleksy Awdiejew

Wydawnictwo: Charaktery

Stron: 88

Opłacalność: 21.93 zł/100 stron

Oszczędzasz: 42%

Poemat „Dezyderata” Maxa Ehrmanna, amerykańskiego myśliciela i pisarza, od ponad 50 lat zachwyca coraz to nowe rzesze czytelników. Zawarta w nim jasna i prosta, choć bardzo trudna w urzeczywistnianiu, recepta na dobre życie trafia do wszystkich: profesorów i robotników, uczniów i emerytów, kobiet i mężczyzn. Każdy znajdzie w „Dezyderatach” coś dla siebie, wskazówkę, która być może pozwoli mu uporządkować przynajmniej jakiś fragment swojego życia.


Wydawnictwo „Charaktery” proponuje nadzwyczaj interesującą publikację, związaną z utworem Maxa Ehrmanna. „Odruchy pamięci” to zbiór 20 refleksji nad fragmentami poematu, które ukazywały się na łamach magazynu psychologicznego „Charaktery” w latach 2008–2009. Napisał je Aleksy Awdiejew, znakomity artysta kabaretowy, lubiany aktor, wybitny językoznawca.


We wstępie Bogdan Białek, prezes wydawnictwa i redaktor naczelny magazynu Charaktery, napisał:
„Gdy jakiś czas temu Alosza Awdiejew zaproponował redakcji Charakterów cykl tekstów-komentarzy do poematu Dezyderata, od razu poczułem, że mój Przyjaciel potrafi to zrobić jak nikt na świecie. Całe jego życie – i w Rosji, i w Polsce – wyposażyło go w mądrość życiową, której może mu pozazdrościć zdecydowana większość znanych mi ludzi. (...) W krótkich tekstach zebranych w tej książeczce znajdą Państwo wszystko to, co w Aloszy najlepsze: mądrość i ironię, humor i życzliwość, przenikliwość i ciepło”.

Najlepsza cena: Koobe
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 19,30

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub pdf
33,00 zł publio.pl
bez DRM epub pdf
19,30 zł koobe.pl
bez DRM epub pdf
19,96 zł swiatebookow.pl
bez DRM epub pdf Po rejestracji »
21,07 zł nexto.pl
plik zabezpieczony DRM epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
22,18 zł legimi.com

Aleksy Awdiejew - inne e-booki

E-booki podobne do "Odruchy mądrości"