ISBN:9788392681540

Hydroizolacje w budownictwie

Autor: Maciej Rokiel

Wydawnictwo: Grupa Medium

Oszczędzasz: 33%

Hydroizolacje stosuje się praktycznie w każdym budynku, aby chronić jego elementy przed zawilgoceniem i destrukcyjnymi skutkami wynikającymi z działania wody na materiały budowlane.
Przy niewłaściwym doborze materiałów i technologii izolacyjnych, a przede wszystkim przy niefachowym przeprowadzeniu prac wykonawczych, powstające szkody w budynku zmniejszają jego wartość, a nawet uniemożliwiają użytkowanie budynku lub części jego pomieszczeń.
Prace naprawcze, uszczelniające lub wymiana izolacji na nowe to często trudne, kłopotliwe i kosztowne zagadnienia projektowe i wykonawcze.
Poradnik wyjaśnia wiele zachodzących zjawisk i procesów związanych z zawilgacaniem. Stanowi pomoc dla ekspertów, projektantów i wykonawców w praktycznym stosowaniu rozwiązań naprawczych i doborze właściwych materiałów i technologii, które umożliwiają właściwe i wieloletnie użytkowanie pomieszczeń. W opracowaniu omówiono takie tematy jak: renowacje starego budownictwa, balkony i tarasy, pomieszczenia wilgotne i mokre, dachy zielone, wybrane zagadnienia dotyczące hydroizolacji basenów czy hydroizolacji zarówno cokołowych części budynków, jak i zagłębionych w gruncie. Atutami poradnika są obszerne opisy rysunków, szkiców i przykładów praktycznych rozwiązań często spotykanych problemów technicznych. W jednej publikacji zestawiono zagadnienia znajdujące się dotychczas w różnych podręcznikach, publikacjach i materiałach firm specjalistycznych.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.53 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 65.57 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
65.89 zł ebuczek.pl
pdf
65.57 zł gandalf.com.pl
pdf
od 9.80 zł
(dostęp online)
73.50 zł ibuk.pl
pdf
88.20 zł zinamon.pl
pdf
97.99 zł publio.pl
pdf
98.00 zł woblink.pl
pdf
98.00 zł swiatebookow.pl

E-booki podobne do "Hydroizolacje w budownictwie"