Bory Tucholskie. Turystykon

Autor: Zbigniew Wróbel

Wydawnictwo: E-bookowo

Szanowni Państwo! Firma „Multimedia Art.” z Bydgoszczy wraz z wydawnictwem „E-bookowo” z Będzina przygotowała e-book pt. „Bory Tucholskie” – Turystykon. Można tę pozycję zamówić poprzez internet w wersji elektronicznej. Zamiarem realizatorów jest nie tylko przedstawienie tego pięknego regionu pod względem turystyczno-krajoznawczym ale wskazanie na zagadnienia i tematy związane z aktywnym, dogłębnym poznaniem środowiska Borów Tucholskich – największego obszaru leśnego w Polsce. Przygotowaliśmy, autorzy Jakub i Zbyszek Wróbel pozycję, która może przydać się jako encyklopedia tego pięknego miejsca i dać czytelnikom maksimum informacji przydatnych dla czynnego, pozytywnie absorbującego rozum i ciało odpoczynku.


Nazwa Turystykon wymyślona przez autorów, to nazwa powstała w celu poszerzenia zakresu pojęć „informator” i „przewodnik”. Oprócz najważniejszych, ogólnych i szczegółowych wiadomości z regionu przedstawione zostały także atrakcyjne sposoby aktywnego , nastawionego  na poznanie przyrody wszystkimi zmysłami wypoczynku. Jest też zawartych wiele rad, porad i dopowiedzi do tych wiadomości, które być może znajdziecie gdzie indziej. Liczne zdjęcia ilustrują urodę przedstawionych tematów. Opowiada się o roślinach, drzewach, pomnikach przyrody a także o zwierzętach zamieszkujących na tym terenie. Wybieramy się na grzyby i prezentujemy budowane dziś w stylu borowiackim drewniane domy.. Wędrujemy po szlakach turystycznych i zaglądamy do zabytkowych wsi i skansenów.


Realizując to przedsięwzięcie chcieliśmy dać pełne wyobrażenie przedstawionego  regionu w wielu dziedzinach poznawczych. Turystykon, to twórcze zapoznanie się ze środowiskiem w którym żyjemy lub  w którym chcielibyśmy przebywać. Piękne są Bory Tucholskie. Przyjemnie jest wspomnieć każdorazowy pobyt w tym terenie. Zachęcamy wszystkich do wybrania się w ten region. Piękno przyrody to jedna z podwalin piękna sztuki. Jest ono materiałem niewyczerpanym dla studiów, skarbnicą gotowych pięknych form, może również stanowić inspirację, którą  wspaniały sztukmistrz podchwyci i poprzez wyobraźnię przetworzy.

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 14,25

Formaty Cena Księgarnia
pdf
14,25 zł swiatebookow.pl
pdf
15,00 zł legimi.com
pdf
16,15 zł bezdroza.pl
pdf
od 14,54 zł
(dla stałych klientów)
16,15 zł ebookpoint.pl
pdf
17,10 zł ravelo.pl
pdf
17,10 zł zinamon.pl
pdf
18,05 zł ibuk.pl
pdf
  11,40 zł
w programie Nexto Premium
18,05 zł nexto.pl
pdf
19,00 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Bory Tucholskie. Turystykon"