ISBN:9788392968986

Dokładność realizacji a potrzeba modernizacji budynków wielkopłytowych

Autor: Anna Ostańska, Teresa Taczanowska

Wydawnictwo: Grupa Medium

Oszczędzasz: 33%

Niniejsza monografia stanowi wkład w publikacje na temat technologii budowania realizowanych w latach 1955–95, tj. wielkiej płyty. Problemy z nią związane narastają coraz gwałtowniej, stąd połączenie wyników badań z czasów realizacji i ostatnich badań technicznych i ankietowych, które pozwala na nowo spojrzeć na zasadność modernizacji tego rodzaju zasobów mieszkaniowych.
W monografii zawarto informacje, które mają za zadanie uzmysłowić czytelnikom, z jakim rodzajem zasobów mieszkaniowych mają do czynienia i w jaki sposób można je modernizować. Niniejsza książka zawiera m.in. wiedzę na temat dokładności realizacji budynków wielkopłytowych, porównanie metod montażu swobodnego z metodą montażu wymuszonego, a także ocenę przyszłości budownictwa wielkopłytowego.
Inwestorzy, zarządcy, osoby zajmujące się pośrednictwem i wyceną nieruchomości pytają: czy dokładność realizacji i stan techniczny uzasadnia potrzebę przebudowy budynków z wielkiej płyty? Czy dokładność wykonania wielorodzinnych budynków prefabrykowanych jest na tyle zła, aby faktycznie można lub wręcz należało je w Polsce wyburzać? Autorki tej monografii, w oparciu o badania, niepublikowane materiały archiwalne i wiedzę praktyczną, udzielają odpowiedzi na te pytania.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.28 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 33.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
33.90 zł ebuczek.pl
pdf
33.87 zł gandalf.com.pl
pdf
38.42 zł septem.pl
pdf
od 34.58 zł
(dla stałych klientów)
38.42 zł ebookpoint.pl
pdf
45.00 zł zinamon.pl
pdf
50.00 zł swiatebookow.pl
pdf
50.00 zł woblink.pl
pdf
od 6.92 zł
(dostęp online)
50.00 zł ibuk.pl
pdf
50.43 zł publio.pl

Anna Ostańska - inne e-booki

E-booki podobne do "Dokładność realizacji a potrzeba modernizacji budynków wielkopłytowych"