Raport e-Handel Polska 2009

Autor: Piotr Jarosz

Wydawnictwo: Dotcom River

Raport e-Handel Polska 2009 to kompendium wiedzy o rynku handlu elektronicznego w Polsce i w dużej mierze studium szeroko rozumianego rynku e-commerce.

Raport powstał w oparciu o największe w historii badanie polskich sklepów internetowych (616 pełnych ankiet) oraz internautów kupujących online (5643 pełne ankiety).

Raport e-Handel Polska 2009 jest pracą zbiorową autorów reprezentujących zarówno naukowe, jak i praktyczne podejście do szeroko rozumianej gospodarki elektronicznej.

Opracowanie powstało przy współpracy z Instytutem Organizacji i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz grupą e-Commerce ze Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego, a patronat branżowy nad raportem sprawuje Interactive Advertising Bureau IAB Polska.

"Gratuluję autorom Raportu e-Handel Polska 2009 efektu ich pracy. Moim zdaniem to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce się orientować w zagadnieniach ecommerce." (cyt. Krzysztof Bartkowiak)

"Moim skromnym zdaniem to chyba najlepszy raport na temat e-commerce w Polsce jaki powstał do tej pory." (cyt. Tomek Komercyjny)
Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

E-booki podobne do "Raport e-Handel Polska 2009 "