ISBN:9788393150205

Perfekcyjny strzelec kobiecych serc w internecie, edycja rozszerzona 2012

Autor: Adrian Jadukiewicz, Mateusz Wert

Wydawnictwo: Self Publishing

Perfekcyjny Strzelec kobiecych serc w internecie - edycja rozszerzona to najnowsza, finalna wersja jednej z najobszerniejszych i najlepszych książek na temat uwodzenia w sieci ostatnich lat.

"Strzelec", którego premiera odbyła się w lutym 2011 roku, zdobył ze strony czytelników wiele słów uznania i pomógł im umówić się z imponującą liczbą dziewczyn w całej Polsce. Sama książka została wzbogacona o szereg poprawek, zarówno technicznych jak i graficznych, dzięki którym czytanie stało się jeszcze przyjemniejsze i bardziej płynne.

Perfekcyjny Strzelec kobiecych serc w internecie został stworzony w odpowiedzi na potrzeby mężczyzn związane z poznawaniem kobiet przez internet. Zawarta w książce metoda Dual Fusion Net 2.0 pomaga dokładnie stworzyć interesujący profil, który będzie wyróżniał się na tle innych, dzięki czemu o wiele bardziej przykuwa się uwagę dziewczyn. Książka uczy wielu istotnych faktów o kobietach, przez co dużo łatwiej jest zrozumieć ich zachowanie.

Dzięki zawartości Dual Fusion Net 2.0 poznasz skuteczne metody umożliwiające w szybkim czasie zainteresowanie dziewczyny, tak że sama będzie chciała podać Ci swój numer, licząc że się z Tobą umówi. Dzięki temu będziesz miał duży wybór randek. Książka dodatkowo uczy jak rozmawiać z dziewczynami, więc będziesz mógł interesować dziewczyny na gg, czacie, sympatii, nk, fotce, facebook, co sprawi, że będziesz posiadał więcej numerów i w rezultacie więcej randek.Nowy Perfekcyjny Strzelec kobiecych serc w internecie zawiera wiele różnorodnych technik, za pomocą których zainteresujesz dziewczyny. Dzięki technologii Dual Fusion Net 2.0, w oczach dziewczyn, nie tylko
wyglądasz na fajnego, ale również jesteś fajny.

Wbudowane osobne rozdziały:

Wyodrębnione miejsca uwodzenia. Czat, fotka, nk, gg itp. żądzą się własnymi prawami, dlatego są osobne działy, w całości poświęcone każdemu z nich. Pisz do dziewczyn na różnych portalach i ciesz się bogactwem randek.

Klejący jak miód:

Stwórz profil wedle naszych rad i zauważ jak wiele dziewczyn Cię zaczepia oraz ile w ich oczach zyskujesz dzięki dobrym opisom.

Nie straszniejszy niż mucha:

Nowy Perfekcyjny Strzelec kobiecych serc w internecie działa bardzo skutecznie, zapewniając niezmąconą niczym radość z pisania i umawiania się z dziewczynami.

Ciesz się bogactwem dziewczyn:

Tylko atrakcyjny Ty, bez strachu i lęku. Wybieraj dziewczyny, które Ci się podobają i pisz do nich. A korzystając z naszych prostych w użyciu i niezwykłych rad, całkowicie zmienisz sposób pisania z dziewczynami, umawiania się oraz randek z dziewczynami. Sprawdź, jak cudowne może być życie pośród pięknych kobiet.


Doskonała współpraca:

Metoda Dual Fucion Net współpracuje z każdym mężczyzną, wzbogacając randki, relację z dziewczynami w całkiem nowy, niesamowity wymiar. Dzięki Dual Fusion Net 2.0 dostosujesz "grę" pod wybraną dziewczynę i możesz umawiać się tak, jakby nie było żadnego strachu. Na co więc czekasz?

Zacznij się umawiać.


Chyba, że nie chcesz poznać tych wszystkich ładnych dziewczyn?

Daj sobie szansę!


Przypomnij sobie wszystkie dziewczyny, które naprawdę Ci się podobają. One naprawdę mogą być tylko Twoje. Dzięki nam wzbudzisz ich zaufanie, zafascynujesz je sobą, zauroczysz lub podniecisz - to zależy tylko od Ciebie i Twoich oczekiwań.

Nowa wersja książki, dzięki której najbardziej pociągające i seksowne kobiety będą wciskały Ci swoje numery telefonów, błagając abyś się z nimi umówił!Podsumowując czytając książkę dostajesz wiedzę tego jak:

- Stworzyć świetny profil na fotce, nk, facebook, sympatii, bado
- Co napisać do dziewczyny by przykuć jej uwagę
- Zainteresować dziewczynę
- Przejść z portalu na gg
- O czym rozmawiać z dziewczyną i jak się umówić
- Jakie są dziewczyny i czym się kierują
- Rozróżniać typy dziewczyn i dostosowywać grę pod konkretny typ
- Wykorzystać Dual Fusion 2.0 do najlepszych wyników w sferze męsko damskiej


A cała ta wiedza, sprawi, że:

- Poznasz wiele dziewczyn
- Będziesz miał wiele dziewczyn, które się z Tobą umówią
- Będziesz miał wiele opcji do umówienia się
- Będziesz czuł się lepiej, bo każdy facet lubi mieć wianuszek szalejących za nim dziewczyn
- Będziesz miał dziewczynę do związku /seksu lub jak wolisz dziewczyny do związków /seksu
- Więcej pocałunków, seksu, randek
- Więcej znajomych
- Zazdrość ze strony kolegów


Popatrz dlaczego dziewczyny tak chętnie podają swoje numery i się umawiają:

http://www.youtube.com/watch?v=4k6dZYJZvPE

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Adrian Jadukiewicz - inne e-booki

Mateusz Wert - inne e-booki