Bliżej siebie

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Charaktery

Oszczędzasz: 0%

Coraz trudniej odnaleźć się w świecie. Coraz częściej marzy nam się rozmowa z kimś, kto więcej wie, kto potrafi nam wytłumaczyć życiowe zawiłości. A my – słuchając – moglibyśmy głębiej poznać siebie i lepiej rozumieć innych ludzi.
W tej książce rozmówcy – profesorowie psychologii i psychoterapeuci – wychodzą naprzeciw naszym zaciekawieniom, wątpliwościom, wahaniom i poszukiwaniom. Wyjaśniają m.in.: jak być dla siebie dobrym; z czego składa się wzór na szczęście; co potrafi banknot przyklejony na lodówce; komu można ufać; jak pośród zgiełku odnaleźć święty spokój; kto ma większe szanse wyjść za mąż; jak samotność czyni nas lepszymi; co może wiara w wolną wolę; dlaczego lepiej nie składać noworocznych postanowień.
„Bliżej siebie” to najnowsza wiedza psychologiczna w pigułce. Z pierwszej ręki, czyli od największych sław psychologii. Każdy autor w tej książce to nazwisko liczące się w świecie. Na pytania odpowiadają: Robert Cialdini, Martin Seligman, Philip Zimbardo, David Buss, Albert Bandura, Mihály Csíkszentmihályi, Paul Ekman, Elizabeth Loftus, Roy Baumeister, Janusz Czapiński, Wojciech Eichelberger, Bogdan Wojciszke, Ewa Woydyłło i wielu innych.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 33,30

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
33,30 zł publio.pl

praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Bliżej siebie"