ISBN:9788393499007

Przewodnik Euro know how - wersja polska

Autor: Opracowanie zbiorowe

Wydawnictwo: Destino Communications

Wyjątkowy przewodnik "Euro Know How - Przewodnik na Euro i nie tylko" już w sprzedaży! Sprawdźcie, co możemy odkryć podczas rozgrywek Euro.

Jesteśmy dumni, że potrafimy", "Jesteśmy dumni z tego, co tworzymy", "Bo są tacy, których warto podziwiać" - pod takimi hasłami powstał przewodnik Euro Know How lifestylowy album o czterech polskich miastach, w których będą rozgrywane mecze podczas Euro, tj.: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Euro Know How to przewodnik o stylu życia Polaków, którzy podróżują, tworzą, mają ambicje i wierzą, że można. To książka o miejscach, z których jesteśmy dumni i które chcemy pokazać innym.

Inspiracją do stworzenia przewodnika Euro Know How była idea, że kibice i kibicki pragną zobaczyć i przeżyć coś więcej niż tylko piłkarskie emocje. Przewodnik ma być albumem, który zainteresuje odwiedzających Polskę kulturą, kuchnią i polskim stylem życia. W przewodniku znajdziemy między innymi: kawiarnie, restauracje, bary, kluby, a także miejsca fashion, concept story oraz galerie; podzielone dzielnicami, ulicami lub zagłębiami.

Najlepsza cena: Bezdroża
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 10.81 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
10.81 zł bezdroza.pl
pdf
od 9.73 zł
(dla stałych klientów)
10.81 zł ebookpoint.pl
pdf
  7.63 zł
w programie Nexto Premium
11.83 zł nexto.pl
pdf
12.08 zł swiatebookow.pl
pdf
12.08 zł swiatebookow.pl
pdf
12.72 zł ibuk.pl
pdf
12.72 zł virtualo.pl

Opracowanie zbiorowe - inne e-booki

E-booki podobne do "Przewodnik Euro know how - wersja polska"