Obudź w sobie pasję!

Autor: Przemysław Bajno

Wydawnictwo: Self Publishing

Z książki dowiesz się:

  • Gdzie leży Twój największy potencjał
  • Dowiesz czym różni się prawdziwy geniusz, od zwyczajnego człowieka oraz w jaki sposób następuje przejście między tymi dwoma etapami.
  • Poznasz strategie na pozbycie się stresu, niepokoju związanego z pracą którą robisz, do takiego stanu kreatywności i maksymalnej mocy
  • Poznasz różnicę pomiędzy pasją a misją życiową oraz dowiesz się czemu życiowa nie zawsze oznacza na zawsze!
  • Odkryjesz coś co wybije Twoją motywację na o wiele wyższy poziom
  • Nieodwracalnie i całkowicie naturalnie zwiększysz swoją pewność siebie! 

~~~

"W jego życiu wydarzyło się coś niezwykłego, coś co uwolniło w nim coś leżącego bardzo głęboko. To zmieniło jego życie. Teraz już nigdy nie będzie ono takie samo…

Teraz był tylko on i wiatr, tylko on i bezkresny ląd. Tylko on i natura szykująca mu więcej niespodzianek niż może sobie wyobrazić. Poczuł jakby ciarki przechodziły mu po plecach, tak spontaniczne, niczym włócznia przeszywająca powietrze. W tej niepowtarzalnej chwili zdał sobie sprawę czego szukał…"
 

~~~

 
„Oto książka która łączy w sobie kompletność poradnika i bajkowość opowieści. To historia afrykańskiego chłopca o imieniu Kabare, który zawzięcie szukał celu w swoim życiu. To opowieść o podróży, marzeniach i bardzo głębokim pragnieniu, by je zrealizować. Ta książka to również starannie dopracowany poradnik, który umożliwi również Tobie odkrycie tego, co autor nazywa Największym Potencjałem.

 
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 19,90

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 17,91 zł
(dla stałych klientów)
19,90 zł ebookpoint.pl

E-booki podobne do "Obudź w sobie pasję!"