ISBN:9788393894215

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

Autor: Wojciech Sumliński

Wydawnictwo: Wojciech Sumliński Reporter

Opłacalność: 7.71 zł/100 stron

Wojciech Sumliński, publicysta i dziennikarz śledczy, w swej najnowszej książce zagląda za kulisy prezydentury Bronisława Komorowskiego. Odsłania tytułowe niebezpieczne związki prezydenta z tajnymi służbami, które w opinii wielu współtworzyły również polską mafię po 1989 r. Jaki był charakter tych relacji? Czy mieliśmy do czynienia z konfliktem interesów?

Polityka to nie tylko obecność w mediach, partyjne konwencje i rozdawane na lewo i prawo uśmiechy, lecz również zakulisowe rozgrywki i powiązania, które nie są podawane do publicznej wiadomości.

Dziennikarstwo śledcze ma to do siebie, że polega na zadawaniu niewygodnych pytań, często pozostających bez odpowiedzi. Rolą czwartej władzy jest bowiem patrzeć na ręce nawet najważniejszym urzędnikom i konfrontować ich oficjalny wizerunek z rzeczywistością. Czytelnik natomiast, na podstawie dostępnych danych, ma możliwość wyrobienia własnej opinii na dany temat. Im więcej materiałów ma do dyspozycji, tym lepiej.

Nie pisałem tej książki na czyjekolwiek zamówienie. Zawarłem w niej tylko te rzeczy, które jestem w stanie udowodnić przed każdym uczciwym sądem. Nie było dotąd książki, która byłaby choćby porównywalna nakładem informacji, materiałów, wiedzy i to wiedzy skrywanej przed opinią publiczną o prezydencie Polski, Bronisławie Komorowskim. - mówi autor o swojej książce w jednym z wywiadów.

Ebook Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego dostępny jest tylko w Legimi. W abonamencie do czytania przez tydzień za darmo (na smartfonie, tablecie i komputerze). Posiadacze czytników, w tym Kindle, mogą natomiast zamówić ebooka w promocyjnej cenie 29,90 zł.

 Jeden z wywiadów video z autorem:

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Wojciech Sumliński - inne e-booki

E-booki podobne do "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"