ISBN:9788393918065

Ogarnij Miasto. Get Your Head Around The City: Grudziądz

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Ogarnij Miasto

Oszczędzasz: 0%

Przed Wami seria nowych miejskich przewodników – innych niż wszystkie, alternatywnych, subiektywnych i bardzo kolorowych.
Jesteśmy mieszkańcami i pasjonatami miast, zakochanymi w ich pulsie i oddechu. Przemierzyliśmy je wzdłuż i wszerz, by wybrać to, co uważamy za najciekawsze, najwartościowsze lub zwyczajnie warte odwiedzenia. W przewodnikach znalazły się zarówno miejsca zupełnie nowe, świeżo otwarte, które dopiero zaczynają swoją historię, jak i te, które istnieją na mapie od dziesiątek, a nawet setek lat.
Wyruszaliśmy w miasta dniem i nocą, wiemy dokładnie, jak wyglądają długą, biało-szarą zimą, zieloną i pachnąca świeżością wiosną, upalnym, leniwym i spokojnym latem oraz kolorową, artystyczną jesienią.
Dobrze znamy nasze miasta, pilnie śledzimy trendy, kierunki ich rozwoju i zachodzące w nich zmiany. Rozmawiamy z mieszkańcami, dużo chodzimy, biegamy i jeździmy na rowerach. Z tej perspektywy więcej się widzi, słyszy i odczuwa.
Zawsze trzymaliśmy rękę na pulsie i staraliśmy się, by nic nam nie umknęło. Ciąg dalszy miejskich podróży należy do Ciebie.
Miasta to niełatwe stwory. Ogromne i zagmatwane. Dzięki naszej serii może będzie łatwiej je oswoić i ogarnąć.

GRUDZIĄDZ potrafi zaskoczyć, zauroczyć i z ułańską fantazją porwać nas na wędrówkę brukowanymi uliczkami, po których od ponad stu lat wesoło pomykają tramwaje. Miejskie ścieżki pełne są niezwykłych opowieści, historia miesza się z teraźniejszością, dawne symbole stają się współczesnymi ikonami. W powietrzu unosi się słodkawy zapach czekoladowych wisełek i świeżo wysmażonych pączków. Ulice, rynki, place i ronda wytyczają najciekawsze kierunki, Klimek patrzy na nas z góry, a Wisła, Trynka i rów Hermana co chwilę puszczają do nas oko. Słońce świeci tu średnio 1600 godzin w roku, a ludzie dobrze wiedzą, co jest ważne, mają dla siebie i innych czas. To miasto może zadziwić, zaczarować i pochłonąć do reszty, na kilka godzin, dni lub lat.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 20.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
20.00 zł publio.pl

praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Ogarnij Miasto. Get Your Head Around The City: Grudziądz"