ISBN:9788394016821

Kroniki Śmierci. Mścicielka

Autor: Agata Mojcner

Wydawnictwo: E-bookowo

Kontynuacja powieści „Kroniki Śmierci. Pośredniczka”.

 

„Nazywam się Olivia Hudson. Przynajmniej taka jest oficjalna wersja.

W rzeczywistości nie jestem spokrewniona z rodziną Hudsonów, o czym dowiedziałam się kilka godzin temu. Zostałam tak jakby adoptowana. Z naciskiem na słowa tak jakby.

 

Na początku lipca umarłam, jednak nie był to koniec mojej egzystencji. Zostałam wybrana, by wypełniać przez wieczność misję Pośredniczki, czyli pomocniczki Śmierci. Główne zadanie nas, Pośredników, polega na tym by uwolnić duszę człowieka z jego śmiertelnego ciała, gdy nadejdzie czas jego zgonu, tak by mogła ona udać się do swojego miejsca przeznaczenia. Naszym bezpośrednim przełożonym jest Śmierć, znany aktualnie także jako Richard Callahan. Na początku Rick wydawał się nie być aż taki zły, jednak z czasem całkowicie zmieniłam o nim zdanie. Obecnie uważam go za kłamliwą kreaturę, która zniszczyła mi życie swoimi intrygami i zatajaniem prawdy o moim prawdziwym pochodzeniu.

 

Nie zamierzam o tym zapomnieć, ani też wybaczyć Rickowi. Wyrządził zbyt wiele szkód, i to nie tylko mnie. Zamierzam się go pozbyć, jakąkolwiek cenę przyjdzie mi za to zapłacić.

Najpierw jednak muszę znaleźć sprzymierzeńców. I chyba wiem, gdzie zacząć ich szukać.”

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

Agata Mojcner - inne e-booki