Jak szybko schudnąć i mieć sześciopak na brzuchu

Autor: Jędrzej Waszkiewicz

Wydawnictwo: Self Publishing

Ebook "Jak Szybko Schudnąć i Mieć Sześciopak Na Brzuchu. Zyskaj Pewność Siebie i Przyciągaj Najpiękniejsze Dziewczyny - Od Zaraz!"

Ebook prezentuje skuteczne i sprawdzone metody na szybkie odchudzanie, gubienie obwisłego brzucha, spalanie tłuszczu, budowanie sześciopaka i wyrzeźbionej sylwetki oraz przedstawia jak prawidłowo i zdrowo się odżywiać. Dzięki temu przyśpieszysz swoją przemianę o 500 %. Wszystkie ćwiczenia opatrzone są jasnymi instrukcjami i fotografiami.

Nie będziesz musiał stosować drakońskich diet

Stosowałeś dietę cud i nie mogłeś schudnąć? Oczywiście, że nie mogłeś, bo tak się nie da. Możesz jeść spokojnie 2500 kalorii i chudnąć. Wystarczy, że nie będziesz określonych składników, o których ci opowiem. Jeżeli chcesz przytyć zdradzę ci jak to zrobić bez nabierania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Poznasz naturalne metody spalania tłuszczu

Pewne potrawy posiadają naturalne właściwości spalania tłuszczy. Są one dostępne w każdym sklepie, więc nie będziesz musiał dodatkowo wydawać pieniędzy na niesprawdzone preparaty. Dodatkowo dostajesz określony zestaw ćwiczeń, dzięki któremu spalisz 3 razy więcej tłuszczu niż podczas normalnego treningu.

Trening w domu

Przygotowałem 5 planów treningowych jak dojść do sześciopaka. Wszystko jest prosto i dokładnie wytłumaczone. Jest też specjalny program dostosowany w 100 % na trening w domu. Bez wychodzenia z domu, bez sprzętu i bez biegania. Jest on równie skuteczny jak pozostałe.

Czego jeszcze się dowiesz
  • jak stosując pewny trik i nie robiąc nic schdunąć (tak to możliwe)
  • o jakich porach i co najlepiej jeść
  • jak spalić tkankę tłuszczową bez efektu jo-jo
  • dlaczego po rozpoczęciu treningu twoja waga poszła w górę
  • jak mieć mnóstwo energii
  • wielu trików na skuteczne i szybkie odchudzanie
  • jak zmniejszyć uczucie głody i obniżyć łaknienie
  • jak być swoim własnym trenerem i motywować się do ćwiczeń
  • jak ograniczyć chęć sięgnięcia po czekoladę lub inne słodkośc

Zyskasz ogromą pewnosć siebie

Możesz odmienić całkowicie swoje życie poprzez piękne ciało. Będziesz mógł w końcu odważyć sie żyć i realizować swoje cele i pragnienia. Jeżeli tylko będziesz chciał będziesz mógł wziąć udział w sesji zdjęciowej i otaczać się pięknymi dziewczynami. Będziesz mógł przebiec maraton, wziąć udział w zawodach traitlonowych czy crossfitowych.


Jędrzej Waszkiewicz - Maratończyk, uczestnik licznych zawodów sportowych, a nawet Mistrzostw Polski. Certyfikowany trener fitness Polskiej Akademii Sportu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w treningu oraz prowadzi zajęcia w kilku klubach fitness. Autor bloga www.fitnesowiec.pl

 

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 26,70

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
26,70 zł septem.pl
mobi epub pdf
26,70 zł sensus.pl
mobi epub pdf
od 24,03 zł
(dla stałych klientów)
26,70 zł ebookpoint.pl

Jędrzej Waszkiewicz - inne e-booki

E-booki podobne do "Jak szybko schudnąć i mieć sześciopak na brzuchu"