ISBN:9788394143701

Straszne bajki dla niegrzecznych dzieci

Autor: Marcelina Kosińska

Wydawnictwo: Self Publishing

"Możesz wchodzić wszędzie z wyjątkiem pokoju na ostatnim piętrze, tym na samym końcu korytarza. Przyrzeknij, że nigdy tam nie wejdziesz! - Przyrzekam wuju - odrzekło smutnie dziecko. Mijały dni. Dziewczynka starała się grzecznie zachowywać pomimo tego, że często była sama i nie mogła liczyć na pochwały. Z czasem jednak, gdy już zwiedziła każdy zakątek starego dworu, zaczęła się nudzić. Coraz częściej rozmyślała nad zakazanym pokojem i chcąc nie chcąc, co jakiś czas trafiała w jego okolice. Pewnego pochmurnego dnia nie mogła już wytrzymać i postanowiła tam zajrzeć(...)"

 

Jeśli tam zajrzysz, dowiesz się, co spotkało nieposłuszną dziewczynkę, pięknego księcia, dobrego kowala, złodzieja, sowę, kota, myszkę, królową, co umarła z miłości, i Czarownicę. Nie będzie morałów, to są całkiem inne bajki.

 

Twoje dziecko lubi się bać? Uwielbia gdy razem z Tobą przemierza niezwykłe, niezbadane dotąd krainy? A może jest to pozycja właśnie dla Ciebie?

Książka absolutnie wyjątkowa - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli jednak uważasz, że Twoja pociecha za bardzo by się bała - nie obawiaj się! Zachęcamy rodziców by najpierw sami przeczytali bajki a potem zadecydowali czy chcą je przeczytać swojemu maluchowi czy może opowiedzą mu tę historię na własny sposób.

 

Jedno jest pewne - drugiej takiej książki nie ma i warto ją mieć na swojej półce.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 9,59

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 8,63 zł
(dla stałych klientów)
9,59 zł ebookpoint.pl
mobi epub
9,64 zł gandalf.com.pl
mobi epub
9,76 zł empik.pl
mobi epub
10,37 zł ibuk.pl
mobi epub
10,37 zł ravelo.pl
mobi epub
  6,91 zł
w programie Nexto Premium
10,94 zł nexto.pl
mobi epub
11,52 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
11,53 zł legimi.com
mobi
10,40 zł zinamon.pl
epub
10,40 zł zinamon.pl

Marcelina Kosińska - inne e-booki